Потребує Вашої допомоги жителька Львівщини Юрас …

Потребує Вашої допомоги жителька Львівщини Юрас Марія. 28 р. матір двох дівчаткок (7 і 4 років). в Марії діагностували Неходжкінську дифузну великоклітинну лімфому (злоякісна пухлина в легенях). При цій хворобі порушується будова лімфатичного вузла. Клітини пухлини поширюються у всі частини лімфатичної системи і вони вкрай агресивні.
Лікування почалось з вересня 2016 р. За цей час було прийнято чотири курси хіміотерапії, вартістю 20 тис грн кожен курс. Станом на лютий 2017 року, досягнуто значних успіхів в лікуванні, пухлина відступила, але потрібно провести, ще два заключних курси хіміотерапії. Після цього необхідна ПЕТ-КТ томографія в Київському міському клінічному Онкологічному центрі.
Хіміотерпія окрім позитивних наслідків, дуже негативно вплинула на печінку і весь ШКТ, і призвела до токсичного 9-медикаментозного гепатиту О, з порушення білкоутворючої функіції. Тому окрім лікування лімфоми, Марія на даний момент лікує печінку і ШКТ в гастроентерологічному відділенні ЛОКЛ.
Станом на зараз, на лікування витрачено близько 150 тис. грн. Потрібно ще приблизно 70 тис. грн на подальше лікування.
Дякуємо всім хто відгукнувся на наші попередні оголошення, Марія поступово оздоровлюється саме завдяки Вам.
Просимо допоможіть Марії побороти недугу. Сім’я вже віддала на лікування всі свої кошти, її чоловікові дуже важко роздобути додаткові фінанси. Для них буде важлива кожна Ваша гривня. Тому не будьте байдужими, будь ласка допоможіть.
Номер картки Приват Банку 4149439391909151, на ім’я Юрас Ігор Євстахійович (чоловік Марії).
Більш детальну інформацію можна отримати за номером 068 03 63 508, Ігор Юрас, чоловік Марії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.