Франківським ВП ГУ НП у Львівській області закінчено …

Франківським ВП ГУ НП у Львівській області закінчено досудове слідство за ч. 2 ст. 270 КК України та обвинувальний акт відносно директора розважального центру «Місто» (м. Львів, вул. Наукова, 7) гр. Чередніченка С.А. по факту порушення останнім правил пожежної безпеки, що спричинило виникнення пожежі та загибель людей скеровано до Франківського районного суду м.Львова.
Статтею 270 КК України передбачено покарання особи за вчинення вищевказаного злочину у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.
Виникнення пожежі у розважальному клубі було спричинено грубим порушенням керівництвом клубу вимог пожежної безпеки.
Більше того, директор розважального клубу ТОВ «Клуб «Місто» гр. Чередніченко С.А. у 2015-2016 рр. неодноразово притягався до адміністративної відповідальності, щиро розкаювався у вчиненому та обіцяв усунути порушення, однак «обіцянка-цяцянка, а дітям тата не повернеш!»
Так званий переселенець з ОРДЛО – Чередніченко, зухвало і вперто не виконуючи свої безпосередні обов’язки по недопущенню порушень протипожежної безпеки, цинічно ігноруючи вимоги закону та правила безпеки людей, допустив виникнення пожежонебезпечної ситуації та як наслідок загибель людини та спричинення іншим відвідувачам численних тілесних ушкоджень.
Більше того, керівництво розважального клубу, навіть не вибачившись перед сім’єю загиблого у пожежі чоловіка, на утриманні якого знаходилося двоє неповнолітніх дітей, ігноруючи елементарні правила пожежної безпеки, будучи впевненим у своїй безкарності, на місці трагедії цинічно продовжує влаштовувати святкові розважальні шоу, наражаючи на небезпеку десятки інших відвідувачів святкових заходів та караоке-шоу.

Шановні львів’яни та гості міста!
Просимо дати відповідну моральну оцінку баригам, які нехтуючи вашою безпекою, життям та здоров’я, влаштовують «ігри з вогнем»!

1 Відповідь

  1. Анонім сказав:

    :-!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.