Економічна війна Росії проти України і «Яндекс таксі» …

Економічна війна Росії проти України і «Яндекс таксі»

Чи знаєте ви, що в одній лише Львівській області 177 підприємств належать росіянам?

Зокрема: Львівський автобусний завод (ЛАЗ), який перебуває у власності братів Чуркіних – племінникам Віталія Чуркіна, що представляє Росію в ООН; Низка готелів, серед яких – готель «Дністер»; Моршинський завод мінеральних вод, автозаправні станції та багато інших підприємств.

Чи знаєте ви, що ключові промислові об’єкти майже всієї Західної України, не лише в руках росіян, а систематично знищуються ними?

Зокрема, як зазначає видання «Українське питання» в публікації: «Продана Західна Україна», росіяни скупили за безцінь низку ключових підприємств Західної України з ціллю не розвивати, а нищити їх виробництво, щоб ліквідувати конкурентність українських заводів, по відношенню до російських. Сумна доля спіткала «Калузький хімічний завод», «Карпатнафтохім», «Лукор». Російський слід вбачають і в нищенні «Тернопільського комбайнового заводу». Систематично руйнувався Львівський «ЛАЗ», Львівський завод «Автонавантажувач», «Дрогобицький долотний завод», «Дрогобицький завод автокранів» та багато-багато інших.

Чи знаєте ви, що росіяни знищили або вивезли в Росію з окупованих територій Донбасу понад 30 українських підприємств?

Зокрема: підприємство «Топаз», що виробляло сучасні радіолокаційні системи «Кольчуга», комбікормовий завод, Луганський патронний завод, Харцизький трубний завод та інші були вивезені в РФ. Такі підприємства як: Луганський машинобудівний завод, «Сотий машинобудівний», «Луганськтепловоз», заводи «Донець», «Горизонт», Макиївський і Донецький металургійні заводи та інші – були порізані на металобрухт. До слова, росіяни захопили в окупованому Криму власності і корисних копалин на мільярди доларів…

Чи знаєте ви, що росіяни контролюють левову частку нафтового ринку України, а саме Лисичанський, Одеський, Херсонський НПЗ (нафтопереробні заводи), величезну мережу «заправок» і зупиняють свої НПЗ «на ремонт» під час посівної кампанії в Україні, щоб піднімати ціну на дизпаливо і шкодити сільському господарству України?

Чи знаєте ви, що значна частина банківського сектору України належить росіянам?

Чи знаєте ви, що росіянам належать підприємства цементної, газовидобувної, алюмінієвої (більшість), суднобудівної (понад 60%) харчової промисловості, такі медіа-ресурси, як телеканал «Інтер», мобільні оператори («МТС», «Київстар») та інші активи?

Чи знаєте ви, що власник української лотереї «Патріот», російський мільярдер Олег Бойко, офіційно фінансує російську армію з прибутків української лотереї?

Отже, частину нашої економіки росіяни нищили і нищать, а частину експлуатують, прибутки від чого можуть йти на потреби російської армії!

Як виявилось росіянам всього за мало! Тепер вони ще й вирішили захопити ринок таксі у Львові і стежити за нашими громадянами! А саме – росіяни пропонують львів’янам своє дешеве «Яндекс таксі», щоб стати монополістами в місті, робити прибутки і стежити за львів’янами. Відомо, що програмні додатки російського пошуковика «Яндекс» використовує ФСБ Росії, щоб отримати доступ до персональних даних українських громадян. Тому ми – українські націоналісти цього так не залишимо. Ми боротимемось проти «сепаратистського таксі» у Львові і російського бізнесу, зокрема.

Геть російського бізнес окупанта з України! Геть економічних диверсантів Москви!

Чорний (С.)3 коментарі

 1. Одессит сказав:

  не пиши херню. поедь на Донбасс и посмотри что там режут а что нет. а то что вывезли правильно, чтоб такие дыбилы укропы не разбомбили…
  сдохните уже майданутые фашисты. вы заебали всю страну.
  фсб следит? да кому ты нах нужен? люди работать хотят…а вы им машины бьете уроды.
  жизнь после майдана у тебя лучше стала? сомневаюсь? а чтож новый майдан не соберешь? америкосы $ не дали? погань продажная.

 2. Khimik сказав:

  І де вас таких беруть? %)
  Розвеселив на ніч :-D

 3. Львів'янин сказав:

  А реально звідки в українців гроші? Тільки вкрадені в своїх побратимів через бюджет,а росії належить1/3світового запасу усього нафти газу золота алмазів і т.д. якшо не росіяни то хтось інший би інвестував гроші в виробничі підприємства ,а ріжуть їх бо економічно затратні ці заводи аби модернізувати або житловою нерухомістю забудувати краще аби турки чи араби може були власниками усього вищеперерахованого
  А реально яндекс просто перейшов в бізнес інтересі оптимальному або ше якомусь таксі і на тобі страждають прості шофери
  Усій Україні краще в 1000000раз жилось при курсі 8грн/$ а станом на 01.01.2016року кожен громадянин винен біля 600тис грн на душу населення і повертати їх прийдеться!!! ; з 98 року МОЖНОВЛАДЦІ (НАШІ ЗАКОНОТВОРЧІ МУЖІ)почали промисловість розпродувати а зараз позичають гроші і дерибанять ше простіше шоб кріпаки не бунтували)

  Майдан 1-мав бути ше в 98р.

  А брати чуркіни власники бреду ЛАЗ 100% ніякого відошення до російського представника в оон це просто однофамільці , знаю бо з молодшим в унівеситеті франка вчився на міжнародних віносинах чуркін олексій анатолієвич доречі є власником гуртожитків Лазу-нормальна людина багатьох ветеранів і інвалідів в гуртожитках забезпечив ліжкомісцями.
  Люди не будьте тупим стадом!
  Слава Героям!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.