Про так звані "бляхи" Сьогодні під верховною …

Про так звані "бляхи"
Сьогодні під верховною радою почалась акція у підтримку законопроекту 5567 який вирішить практично всі біди з авто з іноземною реєстрацією на теперішній час, якщо його приймуть будуть задоволені і противники "блях"
і чесні власники таких авто….в подальшому якщо все получится будуть люди добиватись розтаможку авто як у розвинених країнах європи.
Всі авто які не будуть підпорядковуватись цьому закону будуть конфіскувати і штрафувати
Хто хоче підтримати хлопців прошу підтримати а хто проти, без образ і привертаннь вашої уваги, прогортайте дальше, ваш негатив тут не потрібний

Аналіз Законопроекту 5567

Цей законопроект передбачає введення нового формулювання «умовне часткове звільнення від оподаткування». Тобто сплативши офіційно закріплену Законом суму автовласник може на повних легальних підставах використовувати для власних потреб автомобіль без його розмитнення.

Під дії нових правил потрапляють тільки ТЗ (легкові, вантажні авто до 3,5 т, причепи до них і мотоцикли) старше 7 років. Автомобілі молодше 7 років повинні бути розгальмовані або за пільговим або за повним акцизу.

Вартість «річного платежу» становить у 2017 році 2,4% від повної вартості розмитнення. З кожним роком розмір «платежу» буде збільшуватися до 3,6% в 2018, і до 2019 року складе 6% від повної вартості розмитнення.

Для прикладу: Volkswagen Caddy, 2.0 l, 2006 року вартістю 4900 євро. Повна розмитнення – 6870 євро. Абонемент на 2017 рік буде коштувати – 165 євро, на 2018 рік – 176 євро, а на 2019 рік – 294 євро.

Як це буде діяти на практиці? Українець на себе може завести за новими правилами один автомобіль, інший завозиться після вивезення першого. Оплата річного абонемента буде проходити на митниці при в'їзді, по закінченню року, виїзд не потрібний – оплатити наступний внесок можна в будь-якому відділенні митної служби. Для легальної їзди, крім тех-паспорта і страховки додається митна декларація, вона ж є дозволом на експлуатацію.

Старі схеми будуть жорстко викорінюватись: після введення нових правил «транзит» буде дозволений тільки при заставі в розмірі повного розмитнення, а тимчасове ввезення виключно для не громадян України. Перевірками витіснять всі авто які не сплатили «абонплату» і не мають митної декларації. Автомобілі з простроченим терміном ввезення будуть вилучатися швидко і за спрощеною процедурою.
Так само забороняється використовувати авто завезене з «умовним частковим звільнення від оподаткування» в комерційних цілях – за це штраф в 34 000 грн.

Висновок: ситуація з авто на іноземній реєстрації давно вийшла з під контролю держави, і момент коли можна було махнути шашкою давно пройшов. Даний законопроект максимально прописує прозорі правила використання авто без розмитнення, і вигідний як простому автомобілісту так і державі, яке наведе порядок на дорогах і отримає додатковий дохід з кожної машини, які зараз або ховаються або переповнюють пункти пропуску.

3 коментарі

  1. Анонім сказав:

    А що ви пропонуєте робити з тими чарупами що вже є на території України

  2. Д сказав:

    З тим законом тих черепів збільшиться в рази. В тих людей хто їздить на бляхах немає грошей навіть на резину та техобслуговування,то звідки вони візьмуть 200 ойро на в’їзд…. Вето на той закон

  3. Гость сказав:

    Заборонити н…й ті бляхи!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.