Зробимо місто зеленим, а повітря чистим! Запрошуємо …

Зробимо місто зеленим, а повітря чистим!

Запрошуємо взяти участь у благодійному проекті "Висадка лісу" #25березня . Від організаторів доїзд, сажанці, необхідний інвентар, а ще смачний обід від лісників 😊 А від Вас лише бажання зробити добре діло та хороший настрій, а його там буде чимало!

Не можете поїхати, а бажаєте долучитися, не біда:

з 22 по 24 березня з 14:00 до 18:00 в рамках благодійного флешмобу біля магазину Коламбія, що на пр. Шевченка 20,
та два дні 23 і 24 березня в ТЦ "Victoria Gardens" з 16:00 до 20:00 будуть роздаватися саджанці липи, каштана та дуба всім охочим зробити вагомий внесок у озеленення рідного міста. (інструкцію садіння отримаєте на місці)

Можна стати волонтером на #флешмобі !!!
Звертатися до https://vk.com/l_j_o_l_j_k_a

Або безпосередньо поїхати на висадку лісу/
Для #поїздки зареєструйтесь будь ласка заповнивши форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScYEF_BXnjSR..

———————————————————————–
Висадка лісу, що це таке 😉

Даний проект колектив Columbia та Octo Via Group започаткували ще 3 роки тому.
"Мета проекту – пропаганда озеленення нашого краю і нашої країни, а також самостійне його озелення. Кожного року, 2 рази в сезон, на початку весни і осені організовуємо посадку лісу. Засаджуємо його соснами і дубами, каштанами та липами. Коли лише починали даний захід, довго шукали лісництво якому потрібна така допомога. І Жовківське лісництво відгукнулась на нашу ініціативу. Саме в лісах міста Жовква і Соснівка ми висаджуємо близько 20 000 саджанців за один захід, що дозволяє охопити понад 2 гектари лісів.
Як це відбувається: перші висадки ми реалізовували з друзями та нашими командами працівників, але з кожним роком кількість бажаючих все зростає. Що року до нас на захід приходить понад 50 – 60 людей. Ми забеспечуємо їх транспортом, інвентарем, саджанцями а також готуємо у лісі.
Але хочеться до такого заходу привернути більше небайдужих людей.
Висадка лісу буде відбуватись 25 березня у суботу, реєстрацію можна здійснити заповнивши реєстраційну форму

В цьому році, ми плануємо запустити ще флешмоб по висадці лісу. У звязку з тим, що не всі можуть поїхати, та і ми не можемо організувати дорогу для дуже масової кількості людей, ми хочемо організувати флешмоб. Людина яка хоче зробити добре діло, повинна отримати саженесь, посадити його де вважатиме за потрібне.Маємо надію що даний захід приверне більше людей до питання озеленення нашого краю.
—————————————————————————————————————————————————————————-
А ти підтримаєш хорошу справу ? 😊

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.