Допоможіть знайти очевидців аварії біля мотелю “Окей” в Сколе

Увага! Шукаємо свідків ДТП!

20.11.2015р. приблизно о 19:15 год. в с.Коростів Сколівського р-ну поблизу мотелю «Окей» відбулось ДТП за участю автомобіля «Dacia Logan» та мікроавтобуса «Iveco».

Внаслідок ДТП загинув мій тато – Тимків І.В., який керував автомобілем «Дачіа Логан».

Незважаючи на насичений рух, купу людей, які зібрались на місці ДТП – по кримінальній справі за півтора роки не встановлено жодного очевидця (крім пасажарів Івеко, які нічого не бачили).

З відеозаписів вбачається, що позаду «Dacia Logan» їхав мікроавтобус ймовірно Фольксваген Т5 світлого кольору, який точно мав бачити ДТП. Однак, з невідомих причин у цього очевидця ніхто не взяв контактні дані, а коли ми приїхали на місце ДТП, його вже не було.

З повної версії відео видно, що людей було досить багато, оскільки біля готелю “Окей” є сувенірний базарчик де власне й розміщено багато відеокамер. Люди що зібрались з готелю та базарчику розповіли, що водії, які їхали позаду дуже довго чекали для подачі показів, але служба ДАІ їхала ще довше (близько двох годин).

Можливо хтось чув, як хтось розповідав про цю трагічну подію?! Можливо хтось бачив це ДТП і зараз зможе допомогти?

Мій батько їхав у своїй полосі, пригальмував щоб здійснити поворот до готелю, вся колона машин що їхала за ним теж пригальмувала щоб дати йому можливість здійснити маневр (це добре видно з відео). Після чого в його дверцята врізався ‘Iveco’, який виїхав на зустрічну, перетнув подвійну суцільну смугу та здійснив багатократний обгін за умов темної пори доби та обмеженої видимості (починав падати сніг).

Прошу всіх очевидців, відгукніться та допоможіть встановити достовірні обставини. І прошу не дорікати тим, що вже пройшло багато часу, бо про Варту дізналася тільки зараз.

 

Дзвоніть в будь-який час:

Леся Клапків (Тимків) – дочка – 067-35-32-544

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.