1 липня у Львові та області за ініціативи місцевої …

1 липня у Львові та області за ініціативи місцевої влади розпочнеться піврічний експеримент зі скасування безкоштовного проїзду для пільговиків — натомість їм видадуть певну суму у гривнях, якими люди зможуть оплатити проїзд або витратити на щось інше, або заощадити. За словами, Кабмін працює над комплексним механізмом монетизації пільг не тільки за проїзд, але і за житлокомпослуги. У разі успіху в 2018 році львівський експеримент поширять на всю Україну.

ЛЬВІВ ГОТУЄТЬСЯ

Як розповіла нам заступник голови Львівської облдержадміністрації (ЛОДА) Ірина Гримак, з 1 липня в усьому регіоні припиниться дія пільги “безкоштовний проїзд” для тих, кому вона призначена. Це передусім пенсіонери, учасники бойових дій, багатодітні батьки. “На Львівщині налічується близько 700 тисяч пільговиків, зараз розраховуємо, скільки з бюджету області та держбюджету зможуть виділити коштів на це, які за чинним законодавством перераховуються за перевезення пільговиків на рахунку автопідприємств, — каже Гримчак. — Поки виходить близько 20 поїздок на місяць на громадському транспорті та, можливо, одну-дві поїздки (туди-назад) на тиждень на приміському транспорті — електрички, автобуси.

2 Відповідей

  1. lemberg1966 сказав:

    – дуже прибацана влада у Львові…заробітню плату підвищили але пенсії в пільговіків залишилися такі як і пять років тому…якщо робітник працює у Львові а проживає в Радехові і тільки два рази на місяць він зможе проїхати на “Адресні Кошти”на роботу- а пільговик учасник війни, який захищав Україну в той час коли садовий і синютка грабували Львів і Львіщину і Україну дозволяючи без оподаткування їздити маршруткам по українській території….далеко по австостанціям неходіть ,прийдіть біля готелю “ЛЬВІВ” обласні і міські автобуси іздять не даючи квитка пасажирів і тим самим порушують всі закони по перевезенню…А “влада” хоче ще більше обікрасти інвалідів і захисників України…ГАНЬБА ПРОЙДИСВІТАМ ПРИ ВЛАДІ І ХАПУГАМ ЗА РУЛЬОМ !!!

  2. Коментатор сказав:

    Як на мене,то інформація з пільгами “неправильна”Чому:Сьогодні мама(пенсіонер) змушена була платити наглому водієві,який пояснив,що пільговий проїзд для пенсіонерів з першого квітня припинений і потрібно оплатити,щоб їхати,таке було в марш.,яка на Камаянку-Бузьку їхала.Ще водій “тикнув”пальцем на листок-повідомлення,що висіло в марш.мов все законно.Ps.пенсіонери на всіх відомих мені маршрутних таксі і так платили,як мінімум 2-3 гривні на приміських марш.От Львів-Жовтанці=3грн. Львів-Камянка-Бузька 4-5грн.якщо їхати саме “своєю”маршруткою,бо інші без грошей(отих 5грн.для них недостатньо) неберуть пенсіонерів-або платиш повну вартість,або стій і чекай своєї мар.Те саме і на Львів-Яричів=2-3грн.Львів-Буськ=4-5грн.для пенсіонера в якого є пенсійне посвідчення і який показує його водієві.Отак якось.І медецина в нас безкоштовна і навчання в школах теж безкоштовне і.т.д. і.т.п.-не мені Вам розказувати.Написав свою думку про все-це,якщо щось нетак,то вибачайте.Будьмо людьми,а не тваринами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.