Нашими людьми легко керувати, якщо їм закинути …

Нашими людьми легко керувати, якщо їм закинути шматочок халяви :) один з таких шматочків є убер.
Так, дуже дешево, мені, навіть, дешевше викликати убер, ніж їхати на власному авто, але…

З одним із учасників спільноти (Чотке таксі), в мене були розходження у поглядах на убер.

Як людина, яка дружить з калькулятором, логікою, інтернетом та іншою хєрнею, яка псує наше життя – я вирішив знайти обґрунтування діяльністі убера. До яндекс в мене ставлення просте – за порєбрік, уроди.
Почав читати, рахувати,аналізувати. Історія, як виявилося дає відповідь. На початку, це був "сервіс", який пропонував лише авто віп класу за тими ж умовам і, ключовий момент – оплата кредиткою. Чому саме з сервису? Чому не можна в машині віп класу мати термінал, коли вартість авто 50к+ доларів, то вартість терміналу у 300 баксів + знижка на корпоративну закупівлю – це меньше ніж вартість 10ї частини ТО для такого авто?!
Але йдемо далі…

Колись, геній маркетингу Безос (засновник амазону), сказав: "даріть товари, а продавайте подарунки". Це до чого? А до того, що убер доплачує і буде доплачувати водіям, щоб збирати інформацію про громадян. Далеко не треба було йти – Greyball в додатку збирає і аналізує інформацію про користувача додатка убер. Водіїв убера ніхто і ніколи не буде чипати, бо вони є агрегатори цієї інформації. + є доступ до банківських рахунків, теоретично, можна відстежувати рух коштів. І це все з вашого дозволу, шановні користувачі.

Подобається? Дальше – більше! Згадайте, як яскраво убер заходив в Україну – в піарі брали участь дуже високі мужи країни.
Можливо, хтось чув як з'явилися "відчізняні виробники" по типу оптимального та інші? Їх так само можновладці піарили?

Що було сказано на рахунок стеження за користувачами додатку убера: "таким чином ми захищаємо водіїв від перевірок, штрафів… Криминалу (невпевнено).

Ну і на сам кінець? Подобається убер? Користуйтесь, але пам'ятайте: хтось платить за вас і не через те, що хоче зробити вам щось гарне, а навпаки – вся інформація буде використана проти вас, з вашого дозволу і в повному обсязі.
Я не є таксистом і не захищаю щось – я просто вас попередив, щоб потім не казали, що ви про це не знали.
Дякую за увагу.
P. S. Вибачте за орфографічні помилки.

1 Відповідь

  1. Анонім сказав:

    Маячня, електронні розрахунки створені для того щоб полегшити життя, у всіх цивілізованих країнах це працює. Якщо слідувати Вашій логіці то потрібно взагалі тільки користуватись готівкою, отримувати зарплату в готівці, не користуватись банкоматами, терміналами і ще багато чим де використовуються електронні гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.