Звертаємося до всіх небайдужих людей!!! …

Звертаємося до всіх небайдужих людей!!!
Допоможіть нам врятувати нашу донечку Полінку 🙏🙏🙏!!!
В Києві Полі поставили діагноз: анемія Блекфан-Даймонда (парціальна червоноклітинна аплазія). Це дуже важка форма анемії,
яка не піддається лікуванню((( .Єдиний шанс врятувати донечку ,це пересадка кісткового мозку закордоном! В Україні ця операція неможлива тому, що немає родинного донора( .Погодилася прийняти нас лікування клініка в Білорусі, але рахунок який нам виставили надзвичайно великий 150 000 $!
Донечка уже понад 6 місяців приймає гормони, які згубно впливають на внутрішні органи( . З'явилися проблеми з сердечком (. Кожні 2-3 тижні Полінці роблять переливання крові. В лікарні попередили, що чим довше ми будемо вливати кров ,тим менша ймовірність що операція буде успішною(!!!
Тож потрібно зібрати кошти в найкоротші терміни!
Цій маленькій дівчинці за своє ще таке коротке життя, уже стільки довелось пережити болю і страждань,що важко й уявити!!!
Тож благаємо вас усіх,допоможіть нам врятувати нашу донечку 🙇 🙇🙇!Кожна ваша гривня ,це ще один крок до здорового та щасливого дитинства для манюні!
Розкажіть про Полінку усім своїм друзям та знайомим,зробіть репост! Щоб про Полінку дізнались якомога більше людей! Дякуємо усім хто вирішить нам допомогти 🌺🌺🌺!
Карта Приватбанку 5168 7573 2006 5677 Яриняк М.М.
0971690631- Мар'яна


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.