Сьогодні на переході Медика польські пограничники …

Сьогодні на переході Медика польські пограничники побили українську родину.
Люди відстояли близько 8 годин в черзі рухаючись в сторону України. Після чергового запуску,батько побіг поруч в супермаркет "бедронка",в цей час поляки
почали запускати машини
Син водія на вигляд 16-18 років,який сидів на пасажирському сидінні і чекав на повернення батька – до нього підійшли польські прикордонники, які наказали йому пересісти за кермо і без батька їхати в сторону України.
Після відмови вони відкрили автомобіль і почали витягати силоміць хлопця поваливши його на дорогу,пробували надіти йому наручники,при тому навмисно намагалися зламати йому руку,що обурило навкруги всіх людей. Батько,який повертався з супермаркета,як кожен нормальний мужчина,повідштовхував від сина прикордонників захищаючи його. В сутичці постраждала старша жінка, яка їхала з ними і намагалась захистити хлопця. На захист сім'ї прийшли десятки людей з черги,які не дали закувати сім'ю, але прикордонник гарантував арешт при в'їзді на кордон. Люди пробували викликати поліцію,але та чуючи, що інцидент з прикордонниками,відмовлялися від виїзду,тільки коли з стоянки поляки почали дзвонити і українці з Грецьким і Німецьким громадянством тільки тоді відреагували. Люди просили для старшої жінки,яка постраждала викликати медичну допомогу,в чому прикордонники відмовили і почали інтенсивний запуск машин в сторону кордону,щоб позбутися свідків.Питання:
Чому людина за 5-7годин не може відлучитися і чому за це так жорстоко наказують?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.