Знайомтеся, це – Сашко, надзвичайно красивий, розумний, …

Знайомтеся, це – Сашко, надзвичайно красивий, розумний, активний, сонячний і просто позитивний хлопчик, на жаль, зараз його спіткала важка хвороба…нейробластома черевного простору- це Рак 4-ї стадії з поширенням метастазів в кістковий мозок. Йому провели перший блок хіміотерапії попереду ще 7 дуже потужних блоків хімії. Попри страшний діагноз ми віримо, ні ми ПРОСТО ПЕРЕКОНАНІ, що все буде добре!!! Але для того, щоб так і сталося нам вкрай потрібна Ваша допомога і підтримка, як моральна та духовна, так і матеріальна і фізична.
Кожна Ваша гривня, кожна молитва, кожна крапля крові – це великий крок на шляху до здорового і щасливого життя Сашка! І пам'ятайте, що добро має здатність повертатися сторицею! Вдома його чекає маленький братик Данилко, котрий дуже сумує без Олександра.
Ми віримо у Сашу і віримо у Вашу небайдужість!
Це номер банківської картки та контакти Туревич Оксана Богданівна 4149 4378 6011 5185 телефон мами Оксани +380971790230, телефон батька Андрія+380963977487. Також Сашкові буде потрібна донорська підтримка для цього потрібно здорові чоловіки з віком від 20 до 40 років з групою крові 2+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.