Старий кінь борозни не портить ! Сьогодні, в першій …

Старий кінь борозни не портить !

Сьогодні, в першій половині дня, відбулись збори суддів Яворівського районного суду Львівської області, відповідно до закону України «Про судоустрій і статус суддів». На які не було запрошено жодного представника громадських об’єднань та журналістів. Хоча це пряма норма Закону.

На даних зборах обирали голову районного суду та його заступника. Шляхом таємного голосування абсолютною більшістю голосв, головою суду був обраний діючий голова суду – Тесля Богдан Іванович. Навіть незважаючи на те, що Богдан Тесля перебуває у відпустці і на цих зборах не був присутній, але подав письмову заяву, що має бажання в черговий раз обіймати посаду голови Яворівського районного суду.

Відомо також, що суддя Тесля хоче іти на пенсію та написав заяву про звільнення, а піти на пенсію з посади голови районного суду – це додаткова прибавка до суддівської пенсії. Сам Богдан Тесля категорично відмовився будь що коментувати.

На пенсію піджимає також цей факт, що на суддю Теслю повинно бути складений протокол про корупцію, через вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 172-6 КУпАП, а саме порушення статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

Справа в тому, що голова Яворівського районного суду Тесля Богдан Іванович, 3-го грудня 2016 року придбав (перереєстрував) автомобіль Mazda вартістю 180 тис. грн., про що мав би повідомити НАЗК у встановленому Законом порядку, а саме заповнити відповідну форму повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Однак він цього не зробив, чим вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією.

У зв’язку з тим ГО «Громадський контроль Яворівщини», 27.03.2017 року звернулись до начальника УЗЕ у Львівській області ДЗЕ НП України полковника поліції Галаза Руслана Ігоровича з проханням невідкладно відреагувати на дане правопорушення та притягнути до адміністративної відповідальності голову районного суду Богдана Теслю.

Вже майже місяць пройшов від реєстрації повідомлення, а відповіді або результатів реагування на наше звернення від Руслана Галаза – немає! Можливо потрібна якась допомога щоб скласти протокол про корупцію на поки що діючого суддю Теслю? Оскільки судячи з планів судді Теслі пізніше на цей протокол йому буде начхати.

Тому ГО «Громадський контроль Яворівщини» в черговий раз, вже публічно, звертається до начальника УЗЕ у Львівській області ДЗЕ НП України полковника поліції Галаза Р. І.:

Шановний Руслан Ігорович, сердечно просимо Вас, будь ласка невідкладно відреагувати на звернення ГО «ГКЯ» від 27.03.2017 року та в межах своєї компетенції вжити всіх необхідних заходів для відновлення законності та притягнути до адміністративної відповідальності голову Яворівського районного суду громадянина Теслю Богдана Івановича відповідно до чинного законодавства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.