Хто блокує львівське сміття?

Хто блокує львівське сміття? Чому і як блокували сміттєсортувальні станції у Львові? Чому Львів відмовив 43 інвесторам та чому вони тікають з України? І, загалом, чому за стільки часу фактично нічого не відбулось? Дивіться все у журналістському розслідуванні.

13 Відповідей

 1. Костя сказав:

  Розслідування, апріорі, не може бути об’єктивним, якщо воно проведене журналістами структури А.Садового

 2. Анонім сказав:

  Найкращий спосіб захистити свою репутацію- вирішити проблему, всі ці розслідування не більше ніж окозамилювання для звичайного мешканця міста.

 3. Анонім сказав:

  Реально, блокада окупованих територій подія року, а може і п’яти !!!

 4. Анонім сказав:

  Єдиний вихід – відкрити полігон знову, тимчасово поки не збудований завод

 5. Д сказав:

  плюс за Грибовичи

 6. Львів'янин сказав:

  як би не було, свобода і порошенківці ложили на всіх львів’ян заради своїх амбітних планів на таке місто, як Львів. Пройдуть по головам мешканців, що і робиться зараз. Їхня ціль – крісло мера з людиною пороха. І далі казна міста буде працювати на віннецькіх ковбоїв

 7. 0671446661 сказав:

  схильна на 80% вірити викладеному матеріалу, продовжую вважати Садового одним із кращих мерів Львова; для більшої інформованості львівян про реальні справи із сміттєвою проблемою пропонує дану інформацію довести до як можна більшої чисельності мешканців Львівщини щоби в подальшому люди знали як про них піклується Свобода, губернатор і інші політикани.

 8. Андрій сказав:

  Сприймати як чесне і неупереджене розслідування каналу 24, я не можу з обєктивних усім відомих причин, аналогічно як сприймати Раша тудей і використовувати їхні матеріали як джерело інформації про війну на Донбасі.Що стосується пана Садового то не маю , що до нього жодних ілюзій він не кращий і не гірший ніж будь який інший політик багато пустих балачок і суцільна корупція.

 9. Вікторія сказав:

  Садовий вже набрид зі своєю брехнею. Скільки можна звалювати свою провину за недолуге керівництво на інших. Так, святих в Києві нема, проте одне просте питання: чому проблема сміття і заводу не вирішилася за 11 років. Обіцяв, а зробити забув? Однозначно, що САІ “мав на увазі” людей. А щодо таких трансляцій, то не секрет, що в змі можна купити багато та багатьох. Не вірю жодному слову!

  • Валентин сказав:

   Йди кируй, чужими руками добре жар розгортати…..

  • Віталій Романович сказав:

   Пані ВІКТОРІЯ ви настояща “БАБА БАЗАРНА” й діть продавайте “СЄМОЧКИ” з вашим розумом та інтелектом там саме місце. Одним словом “стадо” мізків для аналізу і роздумів у вас як і у стада відсутні…..

 10. Валентин сказав:

  Жид при владі де він дасть правити комусь, не з його команди на заході України без його благословіння….
  Піде по головах , але буде по його…..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.