Шановні підписники прошу вас не робити шуму а просто …

Шановні підписники прошу вас не робити шуму а просто пояснити)
Стала свідком як поліція на вул. Соняшникова (сихів, іскра) зупинила автівку і 5 поліцейських направились до машини, витягли усіх пасажирів, повністю оглянути весь одяг пасажирів, особисті речі, багажник і повністю всю мажину ( заглянули під сидіння, двері і взагалі куди тільки можна), а ще одного пасажира відвів поліцейський подалі від авто і довго про щось говорили, і мені цікаво наскільки правомірно діє поліція?

1 Відповідь

  1. Вася сказав:

    що ту непонятного 12 порушень правил уставу і 2-3 кримінальні статті.
    відбувалось наступне,- пасажир машини “дістав” наркотиків іншим пасажирам , навіть напевно встигли часткоаво вжити, дістав наркотики він в знайомого поліцейського і за це все кіно ще отримає винагороду в районі 500 $ а поліція остальне та можливо підвищення премії”за єфективну боротьбу” – це у них конвейєр , загальна ціна відкупу може сягати до 5000 $ ситуації різні , буває може погоріти робота , лякають тюрмою , психлікарнею на два тижні , обшуками, – одне слово НАБУ на них немає, або вже відкупились по абоненту на пів року.
    висновок менти самі підсажують молодеж і так у львові давно ще з щасів точки що була на Лесі Українки самі створюють ринок і стрижуть

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.