Сховатись не вдалось! 03 травня 2017 року на голову …

Сховатись не вдалось!

03 травня 2017 року на голову Яворівського районного суду – Теслю Богдана Івановича, було складено протокол за вчинення адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією, передбаченого частиною 2, статті 172-6 КУпАП.

Процедуру складання адміністративного Богдан Тесля всіляко уникав. Перебуваючи на сьогоднішній день у відпустці він постійно вводив в оману працівників поліції. Розказував їм, що він десь в Карпатах на відпочинку, потім повідомляв, що в Дрогобичі по справах, а насправді переховувався від полісменів вдома в Яворові.

Однак вчора 03.05.2017 року, за сприяння активістів, працівники поліції спіймали суддю Теслю у Львові в ТЦ «Форум-Львів» та склали адміністративний протокол пов’язаний з корупцією.

Нагадаємо, що голова Яворівського районного суду Тесля Богдан Іванович, 3-го грудня 2016 року придбав (перереєстрував) автомобіль Mazda вартістю 180 тис. грн., про що мав би повідомити НАЗК у встановленому Законом порядку, а саме заповнити відповідну форму повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Однак він цього не зробив, чим вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, а саме порушення статті 52 Закону України «Про запобігання корупції» (https://vk.com/public_gky?w=wall-67174021_26581).

Вже дуже скоро суддя Тесля опиниться в суді по ту сторону Феміди, як і його колеги, судді-корупціонери Варениця і Воробель.

(с) ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ ЯВОРІВЩИНИ

1 Відповідь

  1. Анонім сказав:

    В цьому суді загалом чудеса творяться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.