Допоможіть знайти правду! Звернення до тренерів з …

Допоможіть знайти правду! Звернення до тренерів з аеробіки, фітнесу, гімнастики, хореографії та всіх любителів танцювальних стилів.
4 травня у Львові відбулась Першість області з танцювальної аеробіки серед коледжів,
яка закінчилася дуже спірним результатом між командами,що посіли 2 і 3 м.
По-перше, змагання, які є офіційними і входять в календар Спартакіади області ,проводились без Положення про змагання (Положення – нормативний документ в якому прописуються правила змагань і всі деталі проведенння). По-друге, головний суддя змагань викладач фізичного виховання ЛНУ Франка, тренер студії Пілатес – Галина Куречко зібрала судідівську бригаду з 5 осіб (замість 7), що на 75 % складалась зі студентів навіть не зі спеціалізованого Вузу та без суддівського досвіду. Як наслідок, студенти- нефахівці судили роботу дипломованих тренерів з аеробіки,що роками працюють з командами.
Звернення тренерів, які просять прояснити результат суддівства пані Куречко ігнорує. Студенти у відчаї та зі зламаною вірою у справедливість. Представники Управління спорту мовчать.
Дорогі люди, прокоментуйте ,хто з цих двох команд є сильнішою. Відео додається.
P.S. Просимо врахувати, що учасники є не є професійними спортсменами, а звичайними студентами коледжів. Просимо вибачення у глядачів,що попали у кадр випадково.

https://www.youtube.com/watch?v=Ko8wpqs_-uQ

https://www.youtube.com/watch?v=D6gcMzGMeyk&t=1s

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.