Лісник робота не легка, потрібно негайно Випити. …

Лісник робота не легка, потрібно негайно Випити.
Сьогодні, о 20:59 годні, у м. Великі Мости по вулиці Кримська 9 працівниками Сокальського ВП був зупинений автомобіль Шкода Октавія.
Після зупинки транспортного засобу виявилось,
що у водія ознаки алкогольного сп’яніння.
Коли працівники поліції попросили для пред’явлення документи керманич Шкоди почав агресивно відповідати та відмовлятись.
Як пізніше стало відомо, за кермом автомобіля перебував Лісничий Великомостівського лісництва Державного підприємства "Жовківське лісове господарство» Бочилюк Ігор Антонович. https://elections.rbc.ua/ukr/kandidat/8025
На місце події приїхали активісти ГО «Дорожній Контроль Захід», але яркого «концерту» та «артистичних» виступів від Ігора Антоновича більше не було.
Хочемо наголосити, що відповідно до інформації Google у 2015 році Бочилюк Ігор Антонович балотувався до Львівської обласної ради від ПП «Укроп»: http://www.cvk.gov.ua/pls/vm2015/PVM066?PT001F01=100..
Отож підсумовуючи подію хочу сказати, що Драгер показав 0,58 проміле, але Ігор Антонович в своїх поясненнях пояснив, що приймав серцеві каплі…….
Відповідо до поданої декларації Бочилюком Ігором Антоновичем, автомобіль належить саме йому: https://declarations.com.ua/declaration/nacp_3b9aa6e4..Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.