Український вибір – своїх не кидає ! Єдиний Депутат …

Український вибір – своїх не кидає !

Єдиний Депутат Яворівської районної ради, який був присутній на сесії, але не голосував за відміну Рішення №156 від 26 жовтня 2016 року, згідно з яким погодили надання гірничого відводу на Великопільське родовище будівельних пісків для ТзОВ «Керамбуд» аж до 2034 року.

Знайомтесь – ХАНИК Володимир Зіновійович – 1989 р.н. Житель села Затока, освіта середня, партія Громадянська позиція. Депутатська команда Івана Карпи. Балотувався в депутати по ті й же Великопільській сільській раді. Закінчив Новояворівський навчально-виробничий комбінат по спеціальності «Еектро-справа». Відвідував гуртки з художньої самодіяльності. Був депутатом Великопільської сільської рад.

Коли Володимир Ханик балотувався в депутати до районної ради, то був як то кажуть: «голий босий і додому далеко». Відповідно до поданої декларації у 2015 році, він був бомжом та за цілий рік не заробив жодної копійки. Зате мав земельну ділянку площею 1,3303 га.

Зате коли вже став депутатом Яворівської районної ради в Е-декларації зазначив будинок в селі Затока та вже дві земельних ділянки, загальною площею майже 27 000 м/кв.
Однак знову за цілий рік не зміг заробити жодної гривні. Хоча в декларації зазначив місце роботи «ФУДЖІКУРА АВТОМОТІВ УКРАЇНА ЛЬВІВ». З коштів вказана лише заробітна плата матері 17 896 за рік. Тобто мінімальна зарплата на місяць.

Питання: за які кошти існував всі ці роки колишній депутата сільської, а нині депутат Яворівської районної ради Вова Ханик? Це питання залишаємо для НАБУ.

Нам все таки напрошується думка, що місцеві бізнесмени, керівництво ТзОВ «Керамбуд», не тільки 150 Камазів вапняку завезли на місцеві дороги і допомогли з газом сільській раді, але і фінансово допомагають своїм депутатам.

Нагадаємо, що власниками ТзОВ «Керамбуд» є Сергій Медведчук та Богдан Козак.
Сергій Медведчук – одіозний екс-голова ДПА у Львівській області та брат Віктора Медведчука. Того самого любителя «Руського міру» на сході України та кума Путіна.
Богдан Козак – є братом екс-керівника Львівської митниці не менш одіозного Тараса Козака, який є діючим депутатом жопозиційного блоку регіоналів.

ГАНЬБА Медведчуківським запроданцям!!!

ВІДЕО: https://youtu.be/klmOmYt3xZs

https://public.nazk.gov.ua/declaration/05b5f6c2-66b7-..
Переглянути всі зображення

(c) ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ ЯВОРІВЩИНИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.