Доброго дня. Дорогі підписники та усі ті, хто …

Доброго дня.

Дорогі підписники та усі ті, хто звертається до нас за допомогою на лікування!

Рішення адміністрації Варти-1 категоричне та обговоренню не підлягає, а саме: ми не проводимо збір коштів у тих випадках, коли батьки дітей паралельно ведуть збір на території Росії.
Дуже часто батьки дозволяють волонтерам цієї країни відкривати карткові рахунки на своє імя (імя волонтера) та проводити збір на дитину, проте нам відомо що ці люди таким чином привласнюють собі значну суму, часом більше 50 відсотків, а бувають і випадки, коли до батьків попадає мізер і батьки на це погоджуються.

Дорогі батьки, якщо вас таке влаштовує, не звертайтеся по допомогу паралельно в Українські фонди чи організації. Ви чудово знаєте нашу політику і пробуєте обманювати, що насправді в Росії ви дозволили збір не волонтерам, а родичам, знайомим. Впродовж довгого періоду часу ми вивчали це питання і нам достеменно відомо, що в 99% саме сторонні люди проводять збір для Ваших дітей.

Хтось може не погодитися з таким нашим рішенням, але можливо батьки задумаються та перестануть дозволяти використовувати своїх дітей заради заробітку.

Звертайтеся за допомогою краще у провірені фонди та організації, аніж до сумнівних людей. Відносьтесь серйозно до збору коштів, не дозволяйте себе використовувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.