Інформація перевірена адміністрацією Варта1 та …

Інформація перевірена адміністрацією Варта1 та відповідає дійсності.

Всім доброї пори доби. Звертаюсь до вас з проханням допомогти дружині мого співробітника.
У жінки дуже велика біда: молода жінка в наслідок хвороби залишилась без нижньої кінцівки. Історію описую нижче;

Аліса: "День після нашого весілля, два роки тому з невідомих нам причин в мене виступила аномальна рана на лівій гомілці. Почали обстеження, як в приватних так і в державних клініках, які не надали чіткоі картини для встановлення діагнозу, котрий би дозволив правильне лікування. У всіх лікарнях Львова куди ми звертались розводили руками та назначали неефективне лікування дорогими препаратами, після яких загальний стан погіршувався. Не обійшлось без хірургічного втручання. Взимку 2016 року зробили операцію по видаленню рани і мертвих тканин. Після операціі була невдала пересадка шкіри. Ефективності з данного хірургічного втручання не було. Далі я здала посів який показав присутність у рані двох інфекціі таких як: синегнійна палочка та ентерококус. Пробували здолати інфекцію всіма можливими методами та препаратами, які тількі стримулювали ріст бактерії у рані. В одній із лікарень Львова нам призначили лікування стеридами та гормонами, які опустили імунітет та дозволили інфекціі розвиватись, про що ми тоді ще не знали. Від того лікування я відмовилась по причині , що дізнались що вагітна. Під час вагітності не могла використовувати більшість методів та припаратів щоб не зашкодити плодові. Єдиний ефективний і безбечний прибарат був сектофаг , який використовували підчас всієі вагітності. На 7 місяці довелось проводити кесерів роздин за для врятування дитини. Після пологів стан мій почав катастрофічно погіршуватись. У Львові вже ніхто нам помогти не зміг і довелось звертатись у Польшу де в одній з Варшавских клінік повідомили нам про необхідність ампутаці кінцівки. Я непогодилась з тим, бо ще мала надію на те що вилікуюсь, та ще з 2 місяці лікувалась в приватній клініці в Варшаві, але після появи загрози життю вдалось мене вмовити на ампутацію в Отвоцьку в лікарні ім. проф Груци, що під Вршавою. Ампутували під протез вище коліна оскільки, не було змоги зробити її більш лагідною для мене"

В даний момент Аліса та її чоловік звертаються до не байдужих людей за допомогою в зборі коштів на трохи кращий протез, так як всі заощадження вичерпались. Потрібно допомогти зібрати 50 000 гривень.
Чоловік працює звичайним водієм таксі, але мусить постійно бути поруч з Алісою, щоб допомагати їй з синочком, тому працювати повноцінно не може.
Шановні друзі, допоможіть цій чудовій сім'ї жити повноцінним життям.
Номер карти Приват-Банк:
5168757315711624
Легович Аліса Юрівна.
Дуже дякую за вашу допомогу та підтримку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.