Сьогодні ввечері в період з мешканці будинку за …

Сьогодні ввечері в період з 19.00-20.00 мешканці будинку за адресою вул.Б.Хмельницького 32, почули шум тріск у внутрішньому дворику, невідомі особи у дворі будинку почали ламати несучу суміжну стіну між будинками!!! На шум вибігли мешканці, в ході розмови з невідомими виявилось, що квартиру в будинку під номером 30, та 32 на першому поверсі викупили та планують відкрити в них заклад громадського харчування «ресторан» , а у внутрішній дворик будинку під номером 32 виводять вентиляційні канали кухні. Жодних дозвільних документів невідомі особи не надали, на всі обурення мешканців відповіли (зі слів мешканців) «ресторан открывают уважаемые люди, и они все порешают».
Будинки знаходяться у зоні спадщини «ЮНЕСКО». Коли мешканці ставили нові двері в брамі одразу ж прилетіли працівники з історичного середовища та заборонили встановлювати. А тут ресторан….. ламають стіни, не говорячи про те, що в будинку не реально буде вижити з випарами з тієї труби. На сам перед , що більш за все турбує мешканців, загроза обвалу стіни!!! Оскільки від пробоїни пішла горизонтальна тріщина довжиною приблизно 5 метрів та шириною 2 см. Сама пробоїна діаметром приблизно 30см , через неї видно тереторію будинку №30.
У будинку під номером 32 мешкають звичайні люди, багатодітна сім’я ( 8 діток,) декілька пенсіонерів, самі ми нічого не зможемо добитись, оскільки «решалы» на жаль зараз правлять в нашій країні…. Сподіваюсь ситуація набере розголосу та це свавілля зупиниться. Заява в поліцію написана. Фото заяви та стін будинку додаються.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.