Світлофор на перехресті “Київ-Чоп” – “Пасіки Зубрецькі – Кротошин”.

Найпроблемніший світлофор на Кільцевій дорозі міста Львова, завдяки якому швидкість пересування по даній ділянці зменшилась катастрофічно. Неодноразово спостерігав корки довжиною до 2-3км!!! Я розумію, що людське життя це найвища цінність. Неодноразові ДТП й зумовили облаштування цього світлофору. Світлофор обладнаний кнопкою “на вимогу” і затримка становить всього 35 секунд! Люди спокійно йдуть, вмикають червону секцію для Кільцевої, і міжнародна траса Київ-Чоп стоїть паралізована. Скажіть, будь ласка, хто відповідає за регулювання світлофорів і зокрема цього екземпляру? Як можна добитись того, щоб затримка на вмикання світлофора для учасників руху дороги Пасіки – Кротошин становила хоча б 2-3 хвилини? Це б зменшило постійні затори на Кільцевій і дозволило людям з навколишніх сіл пперйти дорогу чи виїхати з другорядної дороги на Кільцеву. Дякую.

4 коментарі

 1. Д :

  Там взагазі той світлофор не потрібний. В цивілізованих країнах в таких місцях ставлять надземні пішоходні переходи. Так само і як повертати на Зубру.

 2. Володимир :

  І кількість тих світлофорів зростає. Зубра, Пасіки, Чишки, Ямпіль… В Чишках, наприклад, поставити світлофор обіцяв голова сільради, як елемент передвиборчих обіцянок. Вліпити світлофор на міжнародній трасі тепер модно!

 3. ц :

  Всі ці перераховані світлофори, на жаль, лише збільшують ававрійність.

 4. Анонім :

  Всі ці перераховані світлофори, на жаль, лише збільшують аварійність. І це факт…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.