УВАГА!!! бл. 14:45 поблизу м. Яворів сталась …

УВАГА!!! 15.06.2017 бл. 14:45 поблизу м. Яворів сталась ДТП. Жінка, керуючи автомобілем марки "KIA", перебуваючи за межами правої смуги руху, не пропустила мотоцикл, який рухався по головній дорозі і намагаючись здійснити розворот спричинила дану ДТП! Зараз водій мотоцикла, разом із пасажиром (своєю дружиною) перебувають в лікарні, попереду не один місяць лікування, тому що є серйозні пошкодження як в водія так і в його дружини! Вдома їх чекає 4 – місячна дитина!!! ПРОХАННЯ: хто був свідком аварії або має запис відеореєстратора написати в приват, або за тел. 0632728428.
Номер картки приват: 6762 4620 8758 2430 – Пашкалян Галина (сестра водія мотоцикла). Будемо вдячні за будь яку допомогу!
5 коментарів

 1. Роман сказав:

  Таких шоферів як та жінка на кіа в тюрму і викинути ключ,на дорозі всі біди через тупих баб або п’яних мудаків!!!

 2. Вікторія сказав:

  Це – безнаказаність та вседозволеність і , звичайно, гроші. Думаю, для неї все закінчиться добре, нажаль в нашій країні так є.

 3. Василь сказав:

  Ситуація проста. Обкурений байкер перевищив швидкість, не впорався з керуванням, вчинив ДТП пошкодивши автомобіль КІА. На даний час перебуваючи вдома, цей байкер та його такі ж обкурені друзі пишуть пости по усіх можливих соцсервісах обливаючи брудом постраждалу жінку, що керувала автомобілем КІА. В них ще вистачає совісті просити в людей гроші. Що вони робили на цій трасі, якщо їх вдома чекала 4 – місячна дитина. В мене переконання, що ці обкурені байкери згадали про свою дитину тільки тоді, коли виявилась можливість прикриваючись нею попросити в людей гроші. Бидлота !!!

  • Анонім сказав:

   Не потрібно звинувачувати цю жінку я в той час їхала з польщі ,цей байкер летів в прямому смислі. Летів по середині дороги в Наконечному1 . Я прямувала в Новояворівськ , коли переїхала заправку Укрнафта та побачила того байкера котрий скоїв ДТП. І ви будете говорити що жінки їздять пагато,так я не виправдовую усіх жінок але нема гіршого як зухвалий, наглий мущина їде за кермом а ще коли в нього тачка крутіша за ту яка їде збоку .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.