Прийшло анонімно на сайт : Хочу попросити допомоги у …

Прийшло анонімно на сайт :

Хочу попросити допомоги у громадськості міста Лева, щоб порушник не уникнув відповідальності!

Справа в тому,що 21.03.17 близько 7.00 годпатрульною поліцією було зупинено автомобіль Mitsubishi темно-синього кольору, який рухався в сторону вул. Наукової, та порушив правила дорожнього руху, не увімкнув правий покажчик повороту, здійснюючи поворот праворуч. Було прийнято рішення зупинити транспортний засіб.
Як виявилось, керував громадянин в стані алкогольного сп'яніння! Чоловік поводив себе зухвало та зневажливо, затягував час, постійно перебивав, намагався принизити честь і гідність працівників поліції, та неодноразово повторював, що уникне відповідальності.

Справу було доведено до кінця, складено адміністративні матеріали, проведено огляд на стан алкогольного сп'яніння у присутності двох свідків (результат 1.94 , при допустимій нормі 0.2!). Суд повинен був відбутися ще 29.03.17, але з невідомих причин призначений на 21.03.2017 о 17.00 , тобто за 1 день до виходу строків можливого притягнення до відповідальності!

Є достатньо підстав вважати, що правопорушник спробує затягнути розгляд справи та будь-яким способом уникнути відповідальності!
Прошу прийти та допомогти судді Залузничного районного суду винести законне рішення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.