Доброго дня! Просимо Вашої допомоги для хлопчика зі …

Доброго дня! Просимо Вашої допомоги для хлопчика зі Львова!
Новини за сьогодні;
Вчора ранком і ввечері почав знов протікати дринаж.Мусили заливати спеціальним медицинським клеєм.Але нічого не допомогло,зранку сьогодні дринаж
знову потік і Матвійчик цілу ніч дуже погано спав. Зранку робили КТ голови,показало що дринаж виліз.Робили терміново операцію міняли дринаж.Ставили в іншу полость голови і трішки грубший ніж був.Зараз ліквор відходить з кров'ю.Завтра маємо робити КТ щоб побачити як дринаж справляється з ліквором.
Також в нас попереду ще має бути операція по встановленню шунтуючої системи.
Чекаємо письмове рішення головного онколога Києва
.Про те що вони відмовляються надати подальше лікування Матвійчика.
Всі кошти які ми отримуємо ми витрачаємо на ліки,які потрібно купляти кожин день.І маємо надію та віру що ми всі разом зможемо зібрати суму,та поїхати на консультацію закордон.
Матвійчик Урбанський народився здоровим хлопчиком,але у 2місяці пройшли обстеження та зробили нейросону(УЗД голови)і виявили велику пухлину.Терміново приїхали у Київ в Інститут Нейрохірургії ім.Ромоданова.В 4місяці, 11.04.16р. зробили першу операцію по встановленню шунтуючої системи. А 18.04.16р робили велику операцію по видаленню пухлини. Операції пройшли успішно ,але нам поставили діагноз РАК 4стадії(Атипова Тератоїдна Рабдоїдна Опухоль головного мозку).
Дальше лікування проходили у Львові в онкологічному відділені.Пройшли 6 блоків інтенсивної хіміотерапії , 2 блоки високодозової хімії та Трансплантація Кісткового Мозку 2рази в Києві в Інституті Раку.Але і це ще не все.Матвійчику знов стало погано.Повторно приїхали в Інститут Нейрохірургії і робили ендоскопічне зєднання кіст в голові між собою.Це було 07.04.17р.Операція пройшла важко- Матвійчик декілька діб не працював лівою ручкою і ножкою.Але дякувати Богу все відпустило.Результат операції був лише на місяць.І ми знову приїхали в Київ в лікарню в Інститут Нейрохірургії 18.05.2017р.Чекаєм на операцію.

Новини:
Вкінці травня було проведено операцію,яка не принесла бажаного результату.
У червні 2017 року стало відомо, що в Україні лікування практично неможливо, так як були проведені всі можливі процедури

У липні 2017 року відправили запит у турецьку клініку Аджібадем, Стамбул. Отримали підтвердження, що ситуація є дуже складною, детальніше зможуть сказати при обстежені.

17.07.2017 отримано запрошення на 2-денне обстеження (додаю фото) в-сть якого 8000євро ( не входить переліт, супутні витрати на ліки та перебування більше зазначеного терміну).

Сума для сім"ї (як і для багатьох) є непідйомною, тому вимушені просити Вашої допомоги.
Щиро всім вдячні за підтримку та допомогу.

Контакти батьків та реквізити батьків

Приват банк: 4149437862954375
(Тато УРБАНСЬКИЙ Юрій)

Карта:USD
5168757313656052

0682859919-мама Марія
0973205257-батько Юрій

деталі у групі Матвійчика
https://www.facebook.com/groups/118261008750809

1 Відповідь

  1. Ігор сказав:

    Важко, але відпустіть

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.