о 19:15 ДТП с. Чишки. Є постраждалі Зі слів свідків: …

24.07.2017 о 19:15 ДТП с. Чишки. Є постраждалі
Зі слів свідків: Водій буса на швидкості вдарив ззаду автомобіль ВАЗ, що спричинило його зіткнення з фурою. Декілька людей в ВАЗі загинуло.

10 коментарів

 1. Анонім сказав:

  Нахер світлофори познімати.

 2. Анонім сказав:

  а в голові розуму повний 000 через тих бусів постійно аварійі

 3. Д сказав:

  Світлофор там абсолютно не потрібний. Нехай збудують перехід

  • андрій дмитрів сказав:

   щоб виїхати треба стояти по 10 хвилин .я дивився власну камеру бус іхав дуже швидко навіть не гальмував
   дистанція до вазу було приблизно 100метрів на даному відрізу дороги сліпить сонце і це теж одна з причин дтп .світлофор дуже потрібний просто треба їхати дуже уважно дистанція між авто 200м.тоді таких випадків буде набагато менше.

 4. Анонім сказав:

  У Львові на обїзній фактично на кожному світофорі дтп.

 5. Андрій сказав:

  З шести людей у ВАЗі вижило лише двоє. Наймолодшому було лише 21 рік. А водій буса виявився священником, який швидше всього “відкупиться”,або дадуть мінімальний термін 5 років.

  • Дмитрів андрій сказав:

   Проблема дтп виникла ще за 10авто.які їхали без дотриманя дистанції із кожною машиною можливіст загальвути зменшувалась диалячи віде з камири мого будинку виглядає що жигулі залитіли в грузовик а бус вдарив з заду. Щоб таких випадків небуло треба тримати дистанцію між автомобілями щоб можна було загальмувати. А також на даній ділянці дороги треба встановити додаткові знаки таяк дорога має перепад а на світлофорі збераються автомобілі важко загальмувати. Ще врахуйте західне сонце сліпило. Я не захіщаю водія буса але 6чоловік в жегулях то дуже багато і відповідно гальмівни шля буде значно більший то при умові що все працювало ремні невдіті це теж прчина смертей. Стосовно світлофорів має багато зїздів івиїздів без ни неможливо безпечно виїхати на обїздну дорогу. Рекомендую на даному відрізку дороги швидше 80км. Нерозганятись і бути уважним !!!!!

 6. Наталия сказав:

  Водій скоріш за все,що заснув за кермом,і натиснув на газ.. Але таким як він,нічого не буде…заплатить,і буде спокійно жити… А через його необережність, так і дальше будуть гинути невиині люди…. але Бог є,і він все бачить..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.