ДОПОМОГИ З ВАЖКОЮ НЕДУГОЮ потребує маленький …

❤ДОПОМОГИ З ВАЖКОЮ НЕДУГОЮ потребує маленький Любомирчик❤
(Просимо про перепост)

Залишилось зібрати 28.000грн

Друзі, у Варту-1 звернулися батьки маленького хлопчика, який впродовж довгого часу бореться з важкою недугою. Йому необхідна дороговартісна реабілітація для того, щоб жити повноцінним життя. Ми ж можемо допомогти, правда?

Софія Тарах-Яремко, мама хлопчика: "Доброго дня. Звертаємось до Вас з проханням про допомогу – частковим збором коштів нашому синочку Яремку Любомиру на планову терапію у Німеччину. Любчику поставлено діагноз : вроджене порушення ЦНС у вигляді гіпогенезіі мозолистого тіла. Діагноз поставлений в 1 рік і 2 місяці. І з того моменту синочок бореться зі своєю недугою. Любчик 2 рази на рік проходить реабілітацію м. Львів вул Орлика в неврологічному відділенні. Пройшов 1 курс в реабілітаційному центрі "Еліта", 4 курси в "Інново", 3 курси м. Киів "Мікрополяризиція"- клініка Яценко, 1 курс мікрополяризаціі в м. Львів – Влада Тарасенко, 1 курс у Німеччині, на постійній основі займається з реабілітологом по 1,5 год в день, кожен день логопедичний масаж та заннятя з дефектологом 1 раз в тиждень,а також басейн, іпотерапія. Порушення ЦНС дало нам погіршення на очі, їздимо на огляд і лікування в "Охмадит" м. Киів.
Лишається три тижні, щоб пройти планову терапію у Німеччині.
Просимо Вас долучитись до часткового збору коштів на реабілітацію.
Залишилось зібрати 28 200 грн."

‼РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ

5168 7556 2927 6102 – мама Софія Тарах-Яремко.

Будь ласка, підтримайте та допоможіть Любчику."

P.S. https://www.facebook.com/groups/Lyubchyk2013/permalin.. – група у ФБ «Допоможемо Любчику стати на ноги! Let's help Lyubchyk get on his feet!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.