"ІВАНКА має жити!" Важко писати, коли розумієш, …

"ІВАНКА має жити!"
Важко писати, коли розумієш, що близьку тобі людину застала біда. Зовсім молода Іванка Харко з Бродівського району, вже 2 тиждень бореться з страшною хворобою "Гіенна-Барре" (простіше,
це параліч всього тіла з погіршенням дихання і серцебиття).

Місяць назад вона отримала довгоочікувану пропозицію руки і серця, і була щасливою, але зараз батьки, з простої сільської робочої сім'ї, вже продали частину свого майна і хати, щоб вилікувати Іванку.

Час іде, відлік пішов на години, змін немає, в батьків ні сил, ні коштів вже немає, а її з неврології вже ТЕРМІНОВО перевезли в реанімацію, і зараз вона не може підняти навіть один палець, а без підключення до штучного дихання, її хватає лише на 1,5хв.

День життя для Іванки коштує 20 тис.грн. і вона хоче жити, але їй заважають десятки метрів трубок, якими обмотане її тіло, розрізаний отвір в шиї, через який вводять медикаменти (Біовен). Знають всі, що я ніколи не писав такі пости і зараз мені хочеться ридати, але звертаюсь зараз до всіх друзів, колег, артистів, організаторів, держслужбовців, знайомих, сусідів: "Допоможіть" (кошти, кваліфікована медична допомога, зв'язки за межами країни, спеціальне авто для транспортування, розповсюдження цієї інформації).

Картка Приват матері: 5168 7573 2106 0305 (Харко Галина Іванівна).

Я переконаний, що в моєму оточенні є люди, які допоможуть Іванці жити.
098-568-43-29 – мій контактний номер (Роман Файний)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *