Увага, шахраї!

Доброго дня!
Мій відгук стосується компанії rostudio.com.ua  – це фото- та відеозйомка. Замовляли ми відеооператора (Ростислав Кравчук) на своє весілля, яке відбулось 30.04.2017 року. Обговорили усі нюанси (чого ми хочемо і вартість замовлення), погодили деталі і внесли завдаток 2000 грн. Через три тижні після весілля ми зв’язуємось з відеооператором Ростиком, він каже що відео готове, називає суму в два рази більшу, ніж так про яку ми домовлялись (сказав таку фразу – я ходжу по весіллях і знаю хто скільки може заплатити). Довгі телефонні розмови, суперечки і в кінцевому результаті дійшли до суми яка була прийнятна для нас (замовників). Ми скидуємо решту грошей і в той же момент нам мали скинути посилання на відео. Ми не дуже переживали за гроші, так як оператор вчився на одному курсі з чоловіком і були знайомі ще зі студентських років.
Так от, сьогодні вже 15 серпня, а нашого відео нема, на дзвінки Ростик не відповідає, повідомлення на вайбер ігнорує, на фейсбуці нас заблокували.
Але ми не здаємось. Шукаємо різні методи зв’язку і надіємось на позитивний результат.
Застерігаю усіх, погугліть спочатку тих людей, яких допускаєте до свого дому, тих які мають спростити ваше життя, подарувати вам пам’ятку на довгі роки, щоб не сталось такого як з нами.
Дружина нашого відеооператора Тетяна Кравчук – фотограф, також відмітилась ось історія. Сімейний бізнес.

6 коментарів

 1. Анонім :

  От є недобросовісні клієнти, які любим способом викручуються, аби не платити!!!!

  • Анонім :

   А якщо погоджена сума була оплачена, але відео так і не отримали? То хіба замовник є недобросовісним??? Тобто получається, що гроші ми заплатили мужичку, який потусив на нашому весіллі з камерою в руках. Я вже тепер сумніваюсь чи та камера хоч щось за той день зазняла…

 2. Анонім :

  Ні, є просто наглі морди, які слова не дотримують

 3. Володя :

  З одним ковалем торгувались клієнти за замовлення. Збили ціну. Вони так і не побачили яким могло бути те замовлення. І скільки дрібних деталей було викинуто з проекту. На жаль. Я, як бувший відеограф, не переробляв відео, викидуючи деталі. Це подвійна робота. Деякі роботи віддавав безоплатно, бо вони МЕНІ були дорогими. Частинка душі. Шкода було викидувати. Бо з обох сторін об’єктива була пророблена хороша робота. Вони були артистичні, та камера щось побачила… Замовники не задумувалися, що рушать чиюсь долю. Ніжність і злість та ненависть не сумісні в одній посудині. Зараз працюю в будівництві. І над творчими проектами, за які не треба принижуватися перед людьми… Ви ж платите за Діор, за Гуччі та ін. Невже в цій роботі немає чогось, що вартує дати премію, чайові хороші? Ви ж дивились їх роботи та найняли на роботу…

 4. Анонім :

  є ще схема: ТОВАР – ГРОШІ

 5. Анонім :

  Це шахраЇ, нікому не рекомендую спочатку обіцяють одна а потім не віддають матеріали і вимагають додаткову оплату за них. Про їх роботу взагалі мовчу, на будь які питання відповідають робіть як хочете ми познімаємо, ні як стати ні що робити вони не скажуть, постійно хамлять. Обговорюють як їм щось не подобається і вимагають гроші впеперед вже під час весілля коли відмовитись від них вже пізно, в ультимативноу порядку або гроші або ми йдемо і ніяких матеріалів не віддамо. Матерали віддали через чотири місяці після численних дзвінків до них з різних номерів і вимог додатково оплатити те що вони їх запишуть так як в угоді писало що вони знімають а про запис на носій нічого не пише (зі злів Ростислава). Через відсутність досвіду дали завдаток в $200 доларів при другій зустрічі(хоча як пізніше взнали ніхто такий великий завдаток не бере з операторів цієї цінової категорії), він сказав що всі так беруть і розхвалюва який він зі своєю дружиною, котра фотографує, класний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *