Увага, шахраї!

Доброго дня!
Мій відгук стосується компанії rostudio.com.ua  – це фото- та відеозйомка. Замовляли ми відеооператора (Ростислав Кравчук) на своє весілля, яке відбулось 30.04.2017 року. Обговорили усі нюанси (чого ми хочемо і вартість замовлення), погодили деталі і внесли завдаток 2000 грн. Через три тижні після весілля ми зв’язуємось з відеооператором Ростиком, він каже що відео готове, називає суму в два рази більшу, ніж так про яку ми домовлялись (сказав таку фразу – я ходжу по весіллях і знаю хто скільки може заплатити). Довгі телефонні розмови, суперечки і в кінцевому результаті дійшли до суми яка була прийнятна для нас (замовників). Ми скидуємо решту грошей і в той же момент нам мали скинути посилання на відео. Ми не дуже переживали за гроші, так як оператор вчився на одному курсі з чоловіком і були знайомі ще зі студентських років.
Так от, сьогодні вже 15 серпня, а нашого відео нема, на дзвінки Ростик не відповідає, повідомлення на вайбер ігнорує, на фейсбуці нас заблокували.
Але ми не здаємось. Шукаємо різні методи зв’язку і надіємось на позитивний результат.
Застерігаю усіх, погугліть спочатку тих людей, яких допускаєте до свого дому, тих які мають спростити ваше життя, подарувати вам пам’ятку на довгі роки, щоб не сталось такого як з нами.
Дружина нашого відеооператора Тетяна Кравчук – фотограф, також відмітилась ось історія. Сімейний бізнес.

5 Відповідей

 1. Анонім сказав:

  От є недобросовісні клієнти, які любим способом викручуються, аби не платити!!!!

  • Анонім сказав:

   А якщо погоджена сума була оплачена, але відео так і не отримали? То хіба замовник є недобросовісним??? Тобто получається, що гроші ми заплатили мужичку, який потусив на нашому весіллі з камерою в руках. Я вже тепер сумніваюсь чи та камера хоч щось за той день зазняла…

 2. Анонім сказав:

  Ні, є просто наглі морди, які слова не дотримують

 3. Володя сказав:

  З одним ковалем торгувались клієнти за замовлення. Збили ціну. Вони так і не побачили яким могло бути те замовлення. І скільки дрібних деталей було викинуто з проекту. На жаль. Я, як бувший відеограф, не переробляв відео, викидуючи деталі. Це подвійна робота. Деякі роботи віддавав безоплатно, бо вони МЕНІ були дорогими. Частинка душі. Шкода було викидувати. Бо з обох сторін об’єктива була пророблена хороша робота. Вони були артистичні, та камера щось побачила… Замовники не задумувалися, що рушать чиюсь долю. Ніжність і злість та ненависть не сумісні в одній посудині. Зараз працюю в будівництві. І над творчими проектами, за які не треба принижуватися перед людьми… Ви ж платите за Діор, за Гуччі та ін. Невже в цій роботі немає чогось, що вартує дати премію, чайові хороші? Ви ж дивились їх роботи та найняли на роботу…

 4. Анонім сказав:

  є ще схема: ТОВАР – ГРОШІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.