Щодо дорожньо-транспортної пригоди на Яворівщині, де …

Щодо дорожньо-транспортної пригоди на Яворівщині, де винуватцями у смерті молодої дівчини є кортеж відомого бізнесмена, а зокрема водій автомобіля Мерседес S власником якого є сам Петро Димінський.

Судити чи засуджувати когось без фактів не я маю права. Чув різні версії щодо того, хто винен але чомусь 99% з усіх стверджують, що в момент смертельної ДТП саме Петро Димінськиц був за кермом автомобіля, який на швидкості в'їхав в легковик загиблої… На прохання очевидців події дати письмове свідчення щодо обставин події- не роблять цього аргументуючи тим, що не хочуть проблем у житті. Люди! До тих пір поки ми будемо мовчати, так і будемо жити у світі переповненому несправедливістю та безнаказаністю. Не варто боятися, якщо хоч раз по-справедливості накажуть винуватця, який має за собою "широкі плечі" та валізу з грошима, можливо інші задумаються та боятимуться людсткої сили. Можливо це в майбутньому врятує чиєсь життя.

Щодо самої події. Так, водій автомобіля "Мерседес" порушував правила дорожнього руху- це факт, і саме це стало причиною ДТП.
Як зазначають очевидці події, швидкість автомобіля "Мерседес" до моменту зіткнення була в діапазоні від 150 до 220 км за годину. Щодо того, що охоронець бізнесмена пересів з супроводжуючого автомобіля в "Мерседес", який причетний до ДТП, та взяв усю вину замість справжнього водія на себе, а сам Петро Димінський втік, особисто не вдалось знайти людей ані в соціальних мережах, ані на місці події, які готові про це свідчити. Можливо знову ж таки страх переважає над бажанням добитися справедливості….

Або враховуючи той факт, що Мерседес зупинився в лісопосадці, що ускладнило проглядаємість, а в той час в автомобілі могло відбуватися що завгодно, хто завгодно міг пересісти на місце водія та інше… тому можливо достеменно ніхто і не бачив, як було насправді і тому не береться стверджувати.

Тепер основне і по факту усім, хто впав в паніку і береться говорити, коментувати дописи, що злочин прикриють, все "порішають", правоохоронці продадуться та все інше де тільки зневіра у всьому. Охоронця бізнесмена, який стверджує що саме він був за кермом, затримали та допитали. З логічних міркувань, що внаслідок такого зіткнення він має бути травмований та хоча б в якигось синяках від подушки безпеки (а цього я особисто не помітив, щоб були хоч якісь "сліди" на ньому) – це зрозуміло і це опрацьовується слідством. Щодо самого Петра Демінського: так, він був присутній на місці ДТП. Він сидів опісля ДТП в автомобілі охорони – це то що ми бачили, але чому він не виходив і чи є йому що приховувати, можливо тілесні ушкодження чи щось інше- це також з'ясовують правоохоронці… В межах закону він мав право сидіти в автомобілі чи де завгодно допоки йому не оголосять підозру.

Загальна ситуація по Управлінню нацполіції : слідчі збирають всі факти події, з'ясовують обставини, знаю точно що переглядають відео з можливих камер по дорозі для того щоб зібрати, як найбільше доказів. Також будуть проводити експертизу порошків від подушок безпеки на одязі охоронця і його фізичний стан- пошкодження м'яких частин тіла, які він мав би отримати при ударі. Роблять все потрібне щоб з'ясувати хто точно був за кермом. Те що правоохоронці зараз мовчать не свідчить, що вони продалися чи скривають інформацію, це стандартний процес – не розголошення таємниці слідства. Запасіться терпінням, я впевнений, що усі деталі повідомлять згодом.

Загально з ситуаціі і з інформаці коментарів в спільноті Варта 1: усі коментарі свідків, людей які проїжали повз і щось бачили, чули- збираються і передаються слідчим, які все це фіксують з метою створення реальної картини цієї жахливої дтп.

Моє особисте прохання до усіх, хто володіє будь-якою інформацією, яка може допомогти у слідстві, але боїться про це говорити публічно. Уся інформація, кожна деталь надзвичайно важлива. Тільки разом ми зможемо добитися щоб не підставна людина була покарана, а реальний винуватець. Я особисто гарантую анонімність кожному, хто повідомить те що бачив чи має зафіксовано на камеру. Пишіть мені у приватні повідомлення.

Усю цю інформацію викладену вище, я і постарався донести у коментарі на 112 каналі сьогодні.



1 Відповідь

  1. д сказав:

    ВСЕ ПО ТЕМІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.