ВАЖЛИВО МАТВІЙЧИКУ, ЖИВИ Йому 1,5 рочки… у нього 4 …

❤ВАЖЛИВО❤МАТВІЙЧИКУ, ЖИВИ❤
Йому 1,5 рочки… у нього 4 стадія раку…

Прийдіть на благодійний ярмарок, який відбудеться 26-27 серпня, підтримайте важкохворого малюка, що перебуває у реанімації. Під час ярмарку буде проводитись збір коштів на лікування Матвійчика… потрібна надзвичайно велика сума грошей, аби він міг жити…

В цей день Ви не лише вдало проведете час, але і зробите свій внесок у ЖИТТЯ дитинки, дасьте йому шанс. Приходьте з дітлахами, друзями, знайомими.

Просимо про допомогу у розповсюдженні інформації.

Від Маряна Підгурська , співорганізаторів дійства:

" #Матвійчику_живи! До Благодійного ярмарку залишилось всього 3 дні!
Нажаль на даний момент новини по стану здоровя Матвійчика невтішні .. він в реанімації в важкому стані , проте зупинятись ми не можемо збір коштів триває на виїзд та лікування за кордоном ! Тому хто ще бажає долучитись до допомоги Матвійчику приєднуйтесь та пишіть .

Також раді повідомити що до організації та допомоги також долучилась Громадська Організація "РІЙ" , дякую Oksana Dopilka за допомогу! Отже ярмарок відбудеться 26-27 серпня на площі біля арки в Парку культури , з 10-19:00 год. Запрошуємо всіх до спільної допомоги Матвійчику Урбанському . Хто може щось принести з товарів або випічку на ярмарок будемо дуже вдячні.

Організатори та учасники : Маряна Підгурська, Ірина Онисько, Марта Копоть, Олена Лозинська-Мацевко, Оксана Допілка, Громадська організація "РІЙ" , Dana Garaschuk Vasilina Macur "


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.