ЧИТАТИ ВСІМ. ВАЖЛИВО "СПИСОК НЕБАЙДУЖИХ ІЗ …

‼ЧИТАТИ ВСІМ. ВАЖЛИВО‼

“СПИСОК НЕБАЙДУЖИХ ІЗ СПІЛЬНОТИ ВАРТИ-1”. Виконай прості кроки. Деталі нище⬇⬇⬇

ВИ у спільноті Варти-1 щоб допомагати іншим? Впевнений, що так.

В групі понад 250 тисяч людей. Коли ми створювали цю спільноту то мали на меті зібрати усіх небайдужих, які будуть допомагати один одному і в більшості нам це вдалося.

Давайте зараз дізнаємось, хто не лише на словах готовий до самопожертви, а і на ділі. Що потрібно щоб попасти у список “небайдужих ВАРТОВИХ”? Все зовсім просто.

Друзі, дивіться, ситуація наступна: є дівчинка з неземними красивими очима, яка переживає кожен день в пекельних муках. Її життя під загрозою, терміново потрібна трансплантація печінки за кордоном…. якщо до 4 вересня, усього за 5 днів!!!!! не зібрати 1.080 000 грн (35 306 тис.Євро) ця дитина не отримає шансу на життя і помре.

Я впевнений, що більшість з Вас хоче щоб ця дитина жила. Більшість, якій дійсно не всерівно, і які розуміють, що від такої біди ніхто не застрахований.

❤УМОВИ прості, немає чогось неможливого:
* перераховуєте на картку мами дитини гроші від 20 до 200 грн, хто скільки може. Якщо можете більше- чудово!
* У коментарях залишаєте повідомлення: #Я_ДОПОМІГ, #Я_ДОПОМОГЛА. Можете прикріпляти скрін перерахунку коштів за бажанням, щоб зацікавити і інших до допомоги. При можливості залучайте (відзначайте у коментарях) і своїх друзів до списку небайдужих.
* 5 вересня ми підрахуємо усіх небайдужих, які причетні до порятунку дитини. Враховуватись будуть лише коментарі із текстом “#Я_ДОПОМІГ, #Я_ДОПОМОГЛА.

Правда все зовсім просто?😊
Для Вас це дрібниця, а для цієї дитини це життя.

Адміністрація Варти- 1 дякує, що Ви з нами. Ми впевнені, що у нас найкрутіші підписники з великим серцем❤

✅РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПЕРЕРАХУНКУ коштів

Картка ПриватБанк:

Приватбанк 5168 7573 2195 4598

Гордійчук Альона- мама дівчинки.

Контактний телефон: +38095 216 56 97 Альона

ВІДЕО:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.