Доброї ночі пане президенте! Відсотків 5 максимум що …

Доброї ночі пане президенте!
Відсотків 5 максимум що цей лист дійде до вас навіть якщо і дійде,то вам ця тема взагалі буде не цікавою,але все ж я напишу свою думку яка мені вже кілька тижнів не дає спокійно спати.
Питання до вас на якому автомобілі ви їздите? Хоча я думаю у вас він не один і навіть думати боюся скільки він може коштувати…але річ не в тім, ви можете і мати сотню якщо собі дозволите…до чого я все це веду??? Річ в тім що я проста жінка яка давно розчарувалася у владі і незнаю як знайти вихід з тієї ситуації яку ви створили. Поясню.. я мати трьох дітей працюю на швейному підприємстві де заробляю 3500-4000 тис гривень чоловік заробляє так само тому на ці гроші у місті Львові важко прожити тому доводиться щороку в час канікул шкільних їздити на заробітки за кордон..а там не так легко як ви собі можете уявити, далеко від дому від дітей від рідних,доводиться важко працювати щоб заробити трошки грошей щоб мати можливість купити все що потрібно дітям і ще занести в школу( бо в нас таке безкоштовне навчання що 3 дітей в школі то моя місячна зарплата але зараз не про це) Цього року працювала в польщі довше ніж завжди зранку до ночі при температурі повітря на термометрі 50 градусів за цельсієм і це не перебільшення!!! Бо так було на сонці а я працювала в полі разом з чоловік важко діставалися ці гроші і тепере я розумію вислів який колись чула в дитинстві "гроші зароблені потом і кровю" але все ж вдалося заробити більше…на радощах купили автомобіль який нам обійшовся в пять разів дешевше ніж у нас але…щастя було не довгим завдяки вам пане Президенте!!! Тому що розмитнити авто не вдасться бо рік не той і їздити на ньому теж не зможу бо ви вводите дурні закони і санкції які нікому не потрібні.
Невже неможна зробити простіше..наприклад ввести мито яке б кожен власник авто зміг би платити щомісяця приміром300-500 гр і вам в казну і людямпростіше було б, але ж ні що для вас простий люд це просто нікчемні створіння які нічого не варті в ваших очах тож на закігчегня хочу додати,бажаю вам пане Президенти хоча б один день прожити таким життям яким живу я і вся інша верства населення…та вам цього ніколи не зрозуміти…
Мати, жінка,українка та патріотка держави але не влади…

1 Відповідь

  1. Хунтик Хунтик сказав:

    Хваті скігліті, беріті лапату і годуваті сімю…
    Ми раби що тут скажеш, за нас за нашу свободу не буде боротись ніхто…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.