УВАГА ШАХРАЇ! Зелений Володимир Йосипович

УВАГА ШАХРАЇ !!! 26.10.17р., в приміщенні Залізничного суда м. Львова ( вул. С.Бандери, 3 ) в 15.00 відбулось судове засідання в кримінальній справі 462\ 3199\ 15-к по обвинуваченню відомого шахрая Зеленого Володимира Йосиповича, відомого не тільки в Україні, він знаходиться в багатьох чорних списках як шахрай та аферист ( проживає м. Львів, вул. Римлянина, 10, кв.9), який по звірячому побив невинну людину, та кинув на гроші багато громадян, в тому числі і іноземців. Цей підпріемиць входив в довіру до громадян, позичав гроші на бізнес, а потім не повертав. Для того, щоб ускладнити повернення грошей обдуренним людям через судовий арешт нерухомості , він ховає всю свою нерухомість: 16.07.2014р.- передача в оренду земельну ділянку 0.66га.с/рада Новокам”янська, Жовківського р-ну на 10 років, 18.12.2016р.- квартиру у Львові вул. Римлянина 10, кв.9 заставила його дружина, Зелена Світлана Михайлівна, як заставне майно за 1 200 000гр.в банк на 10 років, магазин * Кадуцей* у Львові на вул. Гнатюка, 5 здав в оренду за 5 000 доларів США в місяць, особняк в смт. Брюховичи в 500 кв.м. переоформив на іншу людину. Якщо комусь потрібні документальні докази вказаного вище, чи ще хтось був обдурений Зеленим В.Й.та Зеленою С.М. та має до них запитання прошу писати на ел.пошту kupin_on@ukr.net, перешлю копії документів. Проти Зеленого В.Й. та Зеленої С.М. готуються ще судові позови за фактом шахрайства та по іншім ст. ККУ. Розгляд вказаної кримінальної справи ведеться 10 років так як Зелений В.Й. постійно затягує судовий розгляд, дуже не хоче за грати. Чергове судове засідання відбудеться 28.11.2017 року в 15.00 в приміщенні Залізничного суду м. Львова. Засідання відкрите, вхід вільний.
Прошу всіх, поширити вказану інформацію про шахрая, щоб ваші родичі, друзі та знайомі не попали в халепу.

4 Відповідей

 1. 111 сказав:

  Знаю особисто Зеленого В. Й. як афериста та шахрая, який *кинув* на гроші багато людей. Проти нього та його дружини Зеленої Світлани відкриті кримінальні справи за ознаками шахрайства та інших ст. ККУ.

 2. Ігор сказав:

  Львівські шахраї ЗЕЛЕНИЙ Володимир та його дружина ЗЕЛЕНА Світлана входять в довіру до громадян, позичают гроші під *бізнес*, а потім не повертають. Проти них відкриті кримінальні справи ( ст.190 ККУ шахрайство ) та цивільні позови. Вказані шахраї ухиляються від явки в суди.

 3. Степан сказав:

  Ці Зелені це жадібні та підлі особи. Їх місце за гратами.

 4. Віктор сказав:

  Зелений В.Й. не тільки шахрай, а і реальний педік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.