Небезпечний пішохідний світлофор на Антоновича-Русових (Львів)

30 жовтня близько половини 8-го вечора на перехресті Антоновича-Русових двічі ледь не був сбитий машинами, що рухалися по вулиці Русовій на зелений ліхтар пішохідного світлофора.

Якщо першого разу при переході у бік Челентано це виглядало як, нажаль, типова ситуація для українських доріг – увімкнувся зелений для пішоходів але декілька водіїв, що надто поспішали у справах, ще доволі стрімко проскочували по Русовій. Гаразд, хоча я вже встиг вийти на пішохідний перехід на свій зелений, до машин було більше метра – обурився але таке час від часу трапляється, – встиг забути за пару хвилин.

За 10 хвили повертаюсь тим самим перехрестям з боку піцерії Челентано через Русову у бік Антоновича, підхожу до переходу, бачу майорить мій зелений, збираюся переходить, раптом він блимнув раз, дуже швидко, – я зупинився, а він знову горить зеленим, не блимає, – я починаю рух, проходжу декілька метрів і мені майже по п”ятах проїзджає таксист, – обурюсь стукаю йому по даху, мовляв “чого ти їдеш на мій зелений” – чую не цензурну лайку, що я “виперся на червоний” – обурюсь ще сильніше, закінчую переходити перехрестя, таскист тим часом зникає. Бачу на червоному сигналі світлофора по Антоновича стоїть машина поліції підходжу до них, питаю чи бачили номер таксиста, пояснюю їм ситуацію – “так ми бачили, – ви переходили на червоний”.

Що тут скажеш:

прикро, що за тим як працюють світлофори не дивляться ті, хто має це робити;

прикро, що починаючи перехід на свій зелений, маєш завершувати його ледь не біжучи, інакше отримаєш стусана від якоїсь автівки;

прикро, що маєш сам підходити до поліції, яка бачить ситуація але ніяк не реагує, хтозна, може й не помітили початок мого руху на зелений (цікаво, якби я таки отримав копняка від автівки, помітили б чи ні і як би тоді їм доводити, що почав рухатися на зелений!?)

Прикро і сумно…, сам за кермом останні вісім років але ледь не щодня як учасник дорожнього руху не припиняю дивуватися – люди, ви що показилися?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.