Сьогодні на вул. Володимира Великого, 1 сталося дтп. …

Сьогодні на вул. Володимира Великого, 1 сталося дтп. Водій, не побачивши дитини біля прибудинкової території здійснив на неї наїзд. Постраждав хлопчик орієнтовно одинадцяти років. Водій, вантажним бусом, проїхав по дитині спочатку переднім колесом, потім заднім і вже збирався собі їхати далі. Очевидець у синій куртці, в шоці зупинив водія і повідомив його про наїзд.
Чи бачив водій дитину, чи ні? невідомо. Чи хотів він втекти? цілком можливо.
У малого як мінімум зламана нога. внутрішні органи не постраждали. був у свідомості. Незабаром прибула мама. він ще з нею у шоковому стані спілкувався. Згодом приїхала Швидка і забрала дитину. Потім приїхала поліція. Опитала єдиного свідка у світло-синій куртці. Окрім цього зовсім поруч знаходиться відеокамера із зйомкою вулиці. Дтп відбулося якраз в полі її зору. По свідченню власника магазину, камера працювала і нею вівся запис. То ж наче проблем у виясненні винуватця не буде.

п.м. до водія приїхав на поміч якийсь товариш або родич. Згодом вияснилося що його звати Василь. Спочатку він вдавав із себе прохожого-зіваку. Багато всіх розпитував. Потім почав усім нашіптувати що у кожної машини є мертва зона огляду, що це просто випадковість і взагалі швидше за все винний малий, бо зараз діти зовсім шалені, роблять екстремальні фото і дивляться усілякі "сині кити". Це цинічне створіння під назвою Василь зовсім не переймалося долею дитини, а всього лиш намагався відмазати водія від відповідальності…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.