Доброго дня. Хочу підняти питання щодо імунізації …

Доброго дня. Хочу підняти питання щодо імунізації (щеплення).
Я завжди була за щеплення дитини, тому ми прийшли в поліклініку щоб розпитати про вакцину. Лікарка нам пояснила що у поліклініці Є вакцина, але є погана новина,
що цю вакцину дуже тяжко переносять діти (вакцина Індійська)
Тому нам порадила пошукати вакцину в приватних клініках, (французьку)але результату не дало.
В приватних клініках немає цієї вакцини, вони пояснили що цієї вакцини немає вже з травня місяця (вакцина проти кашлюку, дифтерії,правця , поліомієліту).
Але місяць тому цю вакцину завезли в Чорнобильську лікарню. Ціна цієї вакцини 1400 грн.
Ми записались і прийшли в день прийому. Ми сиділи там з 10 год по 2 годину. Дитині 4 місяці тому ми мали там годуватимуть, спати і все решта. Нас ніхто не попередив що це буде так довго. В кабінет імунізації було десь під 50 чоловік. З стелі капала вода( хоча це був не останній поверх.
Після щеплення ми прийшли додому, під вечір і 2 дні була температура 38.5, хоча вони обіцяли що цього не буде, тому що вакцина дорога .
Тому питання, можливо хтось робив безплатну вакцину( Індійську),чи такі самі симптоми були? Чи варта платити такі гроші за такий самий результат? .

1 Відповідь

  1. Анонім сказав:

    Робили ( французьку ) вакцину 3 рази з інтервалом по схемі, жодного разу не було взагалі нічого, ні температури ні сипу! Всі купляли в аптеці на топольній в поліклініці! Це було на початку літа, також спочатку ніде не було але ось знайшлась!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.