ЯКБИ ВИ ЗНАЛИ, ЯК ВІН ХОЧЕ ЖИТИ… МИ МОЖЕМ ДОПОМОГТИ …

❤ЯКБИ ВИ ЗНАЛИ, ЯК ВІН ХОЧЕ ЖИТИ…❤МИ МОЖЕМ ДОПОМОГТИ ВРЯТУВАТИ АНДРІЯ…❤
#Варта1_рятує_життя

(Інформація перевірена адміністрацією Варта-1 та відповідає дійсності. Просимо про максимальний перепост)

Йому лише 24 роки. Сповнений задумами, мріями, безліччю планів… Нещодавно одружився… Активний, розумний, добрий, активіст «Самооборони»- раніше допомагав він, а зараз допомоги потребує сам… На жаль, у хвороби свої плани і вже майже рік Андрій щоденно мужньо бореться із важкою недугою: РАК ЛІМФАТИЧНОЇ СИСТЕМИ (неходжкінська лімфома).

Лікування розпочали в травні 2017 року. Пройшовши ряд хіміотерапій у польській клініці здавалося, що хвороба відступила, але згодом вона повернулася з новою силою. Вирок медиків- лише трансплантація кісткового мозку здатна повернути Андрія до нормального життя та до повного одужання. Озвучена сума на лікування, для рідних хлопця- немов грім серед ясного неба… Через це, аби Андрійко мав шанс на життя, рідні змушені звертатися за допомогою до небайдужих…

ВАРТА 1 звертається з проханням до кожного, допомогти хлопцеві дозбирати необхідну суму та отримати ШАНС- ШАНС НА ЖИТТЯ!
Друзі, пам‘ятайте, сьогодні допоможете Ви, а завтра хтось НЕОДМІННО ДОПОМОЖЕ ВАМ! Ніхто з нас не застрахований від важкої недуги…
Не буває маленьких сум, навіть 10,20…50 чи 100 гривень пожертвувані Вами- це вагомий внесок у чиєсь життя. Для Вас ця сума непомітно зникне із гаманця, а для когось це ще один крок до одужання!

🆘ВАРТІСТЬ курсу хіміотерапій + трансплантація кісткового мозку: 1.220.000 грн.

Станом на 28.11.2018 завдяки небайдужим людям зібрано: 1.025.000 грн.

🆘ЗАЛИШИЛОСЬ ЗІБРАТИ:
195.000 тис.грн!

Дорогі підписники спільноти, Вас тут 300.000, якщо хоча б 19.500 осіб перерахує по 10 грн., вдасться дозбирати необхідну сума. Уявіть яке це буде щастя для Андрія та його родини.

Підтримка небайдужих- безцінна!

✅РЕКВІЗИТИ для перерахунку коштів:

Номер картки Приват Банк
5168 7426 0453 1255 отримувач Бойко Світлана (мама Андрія)

❤

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.