Добрий день. Пишу я вперше. Терпіла довго, але це просто …

Добрий день. Пишу я вперше. Терпіла довго, але це просто жах. Сьогодні вечір неділі 7.01. 18. 21 година автобусів в Рясне 1 ноль. Чекала одну годину ОДНУ ГОДИНУ НА ХОЛОДІ. Зупинка біля церкви Анни, головне в сторону привокзальної їде все а в сторону Рясне ні фіга. А ще рейсові автобуси знімають 30 зняли 49 їде раз в годину 12 зняли ще 217 заберіть і взагалі будем пішки ходити. А ще підняли ціни на автобус 5 гривень за що? За то що автобуси не їздять? За то що їде один автобус на годину і їде як в банці помідори і ще й в позі зю? Дістало все це, або випускайте на рейс ще нові автобуси або Садовий буде їздити не на таксі а на тих самих автобусах.

2 коментарі

  1. Северин сказав:

    а навіщо тут плакатись? Ліля Ваврин співала : “не треба сліз”! Невже мешканці Рясне не можуть організувати перекриття вул.Шевченка, допоки садова падла особисто не прибуде і не організує доїзд громадян

  2. Жлоб сказав:

    Жителям НЕСихова (і в першу чергу Рясного) давно пора забути про садового. Садовий – мер Сихова. А Рясне в його світогляді – це околиця для пресування сміття (із Сихова :-D ) . А якщо чесно то Рясному пора думати про відокремлення від Львова і обирати свого мера і владу . Навіть сполучення із Львовом там гірше ніж в Миколаєва чи Пустомитах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.