Допоможіть хто скільки може не важливо чи це 50 , 100 чи …

Допоможіть хто скільки може не важливо чи це 50 , 100 чи більше грн. Важлива Ваша допомога!! Для нас тих декілька грн це дрібниці, звичайні фаст-фуди, пиво, клуби…а для декого це ЖИТТЯ! Шанс , щоб жити далі.
Нашої допомоги потребує Шпаковська Оксана Зеновіївна. Жителька м. Новояворівськ . Неймовірно хороша, чуйна , чудова людина, мати, дружина і прекрасний педагог Старицької ЗОШ ! – !!! ступенів.
В неї виявили пухлину мозку. Потрібно довготривале лікування – операція ,і не одна.Одна операція буде в Польщі,кошти потрібно не малі, зібрати їх потрібно ДУЖЕ ТЕРМІНОВО!! ДУЖЕ всіх прошу про допомогу, родині самій не справитися із цією бідою!! Люди добрі, допоможіть , хто як може.Вони дуже потребують нашої підтримки та допомоги ,і не тільки матеріальної ,а й моральної, давайте також помолись спільною молитвою за нашу прекрасну Оксану. Не будьте байдужими до чужого горя. Прошу усіх про допомогу❗❗
Поширюйте цей пост будь-ласка. Зробіть скрін допомоги з вашої сторони і залишіть в коментарях . Пам"ятайте, що кожна копійка – це ЖИТТЯ Шпаковській О.З.
❗❗ Реквізити❗5168 7551 1095 2591 Шпаковський Володимир Романович❗Дякую за допомогу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.