Привіт Пустомитівській поліції :)

Христос Воскрес!

Сьогодні 09.04.2018 об 09:30 мала змогу поспілкуватись з нашою доблесною поліцією Пустомитівського р-ну. Причина зупинки мого авто : “Ви проїхали на червоне світло світлофора”. Ми мило поспілкувались, але залишився осадок.

І так. Рухаючись окружною м. Львова  в Холодівці 60 -70 км ( так-так, такі водії існують :) ) , перед світлофором спостерігаю таку картину (схематично на малюнку ):

  • авто поліції знаходиться на трьохполосній смузі в лівому ряді. Даний ряд призначений лише для повороту ліворуч. Не можу сказати, що 100% впевнена що габарит ” поворот ліворуч” на їхній машині був включений, але на 90 % впевнена, що ні.
  • коли включився зелений колір світлофора,  я  5-8 сек чекаю, оскільки мені здалось, що поліцейський автомобіль все-таки буде перестроюватись в мій ряд з подальшим рухом прямо.
  • За знаком “закінчення нас. пункту” мене навздоганяють наші Вельмишановні охоронці доріг.

Треба сказати, що дану дорогу  дуже добре знаю, кожну ямку, кожний знак, оскільки щоденно  рухаюсь нею на роботу  і назад з Рясного.

Тепер :

  1.  Причина зупинки недостовірна. Більше того, навіщо треба було їхати за мною ще стільки часу, “ховаючись ” за іншою машиною,  і аж за населеним пунктом повідомляти мені дане  придумане порушення ? … Дуже просто, вони надіялись, що  я збільшу швидкість в нас. пункті і за це вже офіційно можна покарати.
  2.  яким саме чудо-методом на світлофорі машина Поліції зі смуги для руху “тільки вліво”, неповертаючи, продовжила рух прямо ?!  якщо перестроїлись вправо  то перетнули сплошну, якщо поїхали прямо, то….  в любому випадку,  Вельмишановним пора на переатестацію :(
  3. Від коли це поліція вимагає пред’явлення  страхового полісу, при відсутності ДТП чи інших аналогічних ситуацій ?! Кажись однозначно пора їх на переатестацію :(

Одне все-таки добре діло вони зробили, повідомили, що в лівому стоп-габариті в мене збої  в роботі. За це велике дякую !!! і  по документах мене просканували – безпорушниця за всі 11 років ))))))))

А в рештому… Вельмишановні Пустомитівські працівники Поліції – позор Вам і ганьба !!!  Навчіться поважати людей і не ставитись до них, як до*****, порушуючи самим всі правила ….   і вчіть правила дорожнього руху, бо будете позориськом не тільки на цілий Львів….

Всім решта – безпечної  і вдалої дороги!  Бережіть себе. Фото машинки  додаю )

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.