Шановні львів’яни з Днем міста Лева! Історично …

Шановні львів’яни з Днем міста Лева!

Історично місто завжди було науковим, культурним та національним центром, незалежно від своєї приналежності. Засноване королем Данилом у середині XIII століття та назване на честь сина короля – Лева. Місцезнаходження на межі Заходу та Сходу, вплинуло на розвиток торгівлі і торговельний центр Східної Європи був саме у Лембергу. Львів стає осередком українського та польського національно-визвольних рухів за часів австрійського правління. Столицею Західноукраїнської Народної Республіки після розпаду Австро-Угорщини стало місто Лева. З 1991 року перебуває у складі незалежної України. У 1998 році Львів занесено до списку світових пам’яток архітектури, які знаходяться під охороною ЮНЕСКО.

Львів – неймовірної краси місто з неповторною архітектурою, затишними вуличками на яких розташовані сотні кав’ярень, книгарень та магазинчиків з шоколадом, чим підтверджує давнє звання міста шоколаду, кави та книг.

У День народження місту Лева побажаємо щасливих подій та людей, економічного та соціального розвитку, процвітання, успіхів у всіх майбутніх починаннях. Нехай добро, достаток, злагода та мир живуть на кожній вулиці та у кожному домі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.