Київстар Шахрайство з тарифами, Киевстар мошенники, Развод с тарифами

Київстар придумує махінації як би з користувачів витягнути побільше грошенят. Всі хто користуються інтернетом мобільним, мали б це відчути! В кожному тарифі є додаткові пакети мегабайтів, які підключаються після закінчення тарифних.

По перше ці пакети підключаються автоматично. Ви ніяк не можете відмовитися від них. Навіть при відвідувані їхнього офісу, вам хамськи відповідають це не можливо тому що це умови тарифного плану чи дають дурнуваті поради типу – “перевіряйте регулярно баланс мегабайт”. Дивно, що в наш то час є проблема увімкнути чи вимкнути певну опцію.  Але не тут то собака зарита, фішка саме в шахрайстві з цими пакетами!

По друге, київстар не повідовляє вчасно про закінчення ваших тарифних мегабайт, смс приходить вже як вам зняли гроші за додатковий пакет. Знову ж таки в них є відмазка, що та дебільна система чекає закінчення сесії, і лише тоді шле смс. Тобто якщо ви дивитеся довги ролік на ютубі, вам може зразу зїсти декілька пакетів і аж по закінченю ви отримаєте смс, що з вас списали купу грошей за додаткові мегабайти.

По третє, ціна додатковий пакетів, просто захмарна, 5грн за 50мб, тобто якщо у вас тарифний план коштує 65грн, де включено і дзвінки і 3000мб, то ціна додадкових мегабайт виходить як мінімум в 6 раз дорожча. А чому така ціна спитаєте ви, чим може бути обгрунтована? Тільки тим що хуєвстар вас важає за лохів і хоче розводити на випадкові підключення захмарних тарифів на інтернет.

 

Будьте обережні, ніколи не думав що така серйозна компанія піде такими шляхами – дрібних розводів клієнтів на гроші.

Я все розумію що є тариф, є договір, але все мусить бути якось логічно і цивілізовано обгрунтовано, а не по принципу вимушеного користування. Жаль що в наш час не можливо свій номер перенести до іншого оператора, за ради принципу припинив би роботу з цієї помойкою – київстар

 

київстар, шахраї, мошенники, киевстар мошенники, киевстар развод, киевстар развод с тарифами, киевстар мошенники

7 Відповідей

 1. Анонім сказав:

  можна з своъм номером перейти на іншого оператора називається вроді міграція потитайте

 2. Анонім сказав:

  а киъвстар давно кумарить

 3. Ярослав сказав:

  В налаштуваннях телефона є опція про обмеження кількісті мегабайт і сповіщення користувача.

 4. Анонім сказав:

  На таких як ти лохах не тільки Київстар має заробіток, привикли що всі вині крім мене. Ти вибрав ТП з мінімальним наповненням і хочеш щоб до тебе до хати пртходили і казали пє”прошу пана у вас мегабайти кінчаються, виключіть інтернет будь ласка”. Раз в день набрати комб. *112# і подивитись скільки в тебе залишок тих мб і якщо ти бачеш що їх мало то береш соску в писок і смокчиш її завзято бо за 65 грн на місяць ти маєш певний пакет послуг. Ти коли в супермаркет приходиш і маєш 100 грн хуй тобі хто позволить купити весь суперипркет, правильно ? Ти сам плануєш свої витрати !Чи в маршруці на 5 грн ти не будеш катитись тиждень. Такщо купи собі тетріс і буде тобі щастя, нашо тобі той смартфон ?

 5. Анонім сказав:

  Дуже легко винити будь кого у своїх бідах, чому не поцікавився перед купівлею, а що буде якшо перевикористати мегабайти , чому не проконтролював , якщо бути розумним і перше ніж поповняти будь якого оператора треба ознайомлювати з усім умовами угоди, а не лише тим шо ти хочеш , я впевнений шо на сайті та вся інфа є , а ти лох ти про*бався , а не київстар винен

 6. Анонім сказав:

  А ще той сранийстар взяв за привичку регулярно анулювати старі тарифні плани і вводити нові, на більш наглих умовах + автоматом нав’язують нікому непотрібний ді-джингл , в якому замість гудка хтось стогне і мекає ще й звук як з унітазу.

 7. Мейнкун сказав:

  Київстар підвищує тарифи людям з мінімальними тарифами і постійно зменшує термін дії тарифу.Спочатку зменшили пакет на 2 дні,а у жовтні на 3 доби!!!Доки в цьому болоті під назвою держава Україна будуть обдирати людей з низьким матеріальним становищем!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.