Незаконний проїзд великих рейсових автобусів

Шановні панове з Львівської варти, прочитав в інтернеті що Ви успішно ведете боротьбу з п’яними водіями на дорогах м.  Львова і подумав, що Ви як патріоти Львова  зможете висвітлити і побороти таке явище на території міста,  як незаконний проїзд великих рейсових автобусів в міжнародному сполученні зі всієї України через площу Двірцеву на Залізничному вокзалі м.  Львова, в кількості 100- 120 одиниць, кожної доби, які прямують до Польщі,  а деякі і далі.

Таким чином Ви збережете дороги міста,  мости від повної руйнації,  бо ці дороги перетворяться вже скоро на такі як вулиця Шевченка,  вул. С. Банбери,  пл. Двірцева та інші.

Офіційного дозволу на заїзд цих рейсових великогабаритних автобусів влада м. Львова нікому не давала,  та і ніхто про це не звертався,  як я довідався, а патрульна поліція, куди я звертався, не хоче штрафувати ці автобуси бо сума штрафу для них дуже мала, кажуть до 50 грн. Дороги міста продовжують руйнуватись  цими автобусами, вони створюють затори, а передбачений для заїзду рейсових автобусів в міжнародному сполученні, по вул.Стрийська 109,  автовокзал ,  пустує,  платформи не заповнені.

Велика надія на Вас, патріотів міста, що ви збережете дороги м. Львова для нас і наших нащадків.

З повагою, Андрій Согор      067 927 66 15

2 коментарі

  1. Анонім сказав:

    Шановний Андрій Согор, це дуже добре що ви спритний Львівянин і відстоюєте інтереси пана Ігоря Думи, власника автовокзалу на вул.Стрийській, але як мені видається, що ці центральні вулиці про які ви так” піклуєтесь”розраховані на такі навантаження як автобус та і містом курсують не легші Електрони та Мази. Я

  2. Павло сказав:

    https://attorney.org.ua/wanted/sohor-andrii-yaroslavovych-3018128571736211 за цим посиланням міститься інформація про розшук ФРАНКІВСЬКИМ ВІДДІЛОМ ПОЛІЦІЇ ГУНП У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ Согора Андрія Ярославовича за шахрайство ст.190 ч.4, якщо Ви і Ярославович то у Вас проблеми .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.