Доброго вечора всім. Коли вже нарешті впіймають тих …

Доброго вечора всім.
Коли вже нарешті впіймають тих наркоманів,закладчиків чи як їх там називають.Вони мені уже другий вечір попадаються на очі коли я вихожу на кухню щоб поїсти,бачу через своїє вікно як приблизно з 21:00год.і
Vollständig anzeigen… до 23год.приїзджають різні не дешеві машини із них виходять пацани і дівчата і направляються до дорожнього знака який знаходиться якраз біля мого дому і готелем Власта що на вул.Клепарівська це де стадіон Ска,і коли підходять до того знака то починають його фоткати по черзі на свої телефони може щось і ховають там я точно незнаю так як це вечір ,темно і погано видно,но явно це наркомани,бо я про таке чув по телевізорі що таким страдають наркомани ну і звісно якісь є надписи у виді сайта напевно на моєму будинку. Де Поліція??? В той час Поліції немає а ті наркомани підїзджають і підїзджають до того знака.
Я зробив фото зі свого вікна як вони підїзджають і підходять до того знака,але на фото погано видно так як камера в моєму тел.погана.
Поліція,виловіть нарешті тих наркоманів бо вони мене роздражають і то сильно.4 коментарі

 1. Карп сказав:

  Та хто їх буде ловити? у них є криша насмішили

  • Анонім сказав:

   уйобки йобані.злапати облити смолою гарячою і пір”ям пітушиним обсипати.машину розбити і хуй яке таксі тих худоб підбере.

 2. Львівский сказав:

  Та пішов ти нахуй, хуйло униле !
  Тебе хай не їбе

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.