року я на своєму автомобілі ВАЗ 21059 потрапив у …

21.04.2019 року я на своєму автомобілі ВАЗ 21059 потрапив у ДТП. Подія відбулася на трасі Львів – Краківець о 00.30. Послідовність аварії наступна. Я, виїхавши на головну трасу з повороту від готелю «Фазенда», почав повільно набирати швидкість.Vollständig anzeigen… Коли я проїхав приблизно метрів 350 (мій автомобіль знаходився навпроти газової заправки) відбулося ДТП – ззаду в мій автомобіль на великій швидкості врізався автомобіль Крайслер, за кермом якого був Ничкало Юрій. Удар був настільки сильний, що між передніми сидіннями було видно іскри. Їх бачив і я, і мої пасажири.
На той час окрім мене в автомобілі знаходилися ще троє пасажирів яких я возив по їх особистим справам. Усі вони прекрасно пам’ятали момент аварії.
Під час ДТП усі пасажири отримали травми:
• Новожилова І.А. вибила головою лобове скло і отримала перелом чотирьох ребер
• Романець А.І. і Федунець І.І. отримали травми ніг, оскільки після удару мій автомобіль склався практично вдвоє.
Одразу після аварії біля нас зупинився вантажний автомобіль, водій якого допомагав мені і моїм пасажирам вибратися з автомобіля і викликав швидку. На виклик прибули одразу 2 бригади швидкої допомоги, які забрали моїх пасажирів до лікарні, я від госпіталізації відмовився, оскільки знаходився у шоковому стані (перед тим я отямився від того, що працівники швидкої «відкачували» мене за допомогою нашатирного спирту).
Коли моїх пасажирів забрали до лікарні і я залишився сам, до мене підійшли працівники поліції, що складали протокол. Вони написали його самі, мені прочитати документ не давали.
Коли справа дійшла до Яворівського суду, «виявилося», що в протоколі я засвідчив те, що на момент аварії мій автомобіль не рухався а стояв посеред дороги в аварійному стані, крім цього не працювало освітлення. Таким чином вийшло, що я сам спричинив аварійну ситуацію і Крайслер врізався в мене через те, що просто не побачив мій автомобіль у темну пору доби. Під час того як велося досудове розслідування, ні мене, ні моїх на надання показів щодо аварії слідчий не викликав.
В результаті цього справу передали до суду як адміністративне правопорушення з двома винуватцями – я і Ничкало Ю. Я, незважаючи на те, що маю на отриманні дитину інваліда, виділив кошти на апеляцію у Львівський суд, сподіваючись на справедливість. Але апеляційний суд залишив все без змін.
В результаті цього я залишився без автомобіля (не підлягаючого ремонту), який був для моєї родини єдиним джерелом заробітку. Також на машині я возив хвору доньку на навчання (вона навчається в сусідньому населеному пункті в інтернаті для дітей з особливими потребами). Добиратися самостійно туди складно. Потрібно їхати з пересадками а попереду чекає зима.
Ця історія це мій крик про допомогу і надія на справедливість. Як могло статися так, що при тому, що мене під час руху «вдарили» ззаду, я лишився без машини і відповідно без компенсації. Хоча, я прекрасно розумію як саме це сталося. Зважаючи на те, що родина Ничкало Ю. є заможною, вони просто вчасно «домовилися» з працівниками органів і просто сфальсифікували результати справи

1 Відповідь

  1. Анонім :

    Це власник Варти1 Львів попав у дтп???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *