Частину західної об’їзної дороги Львова планують реконструювати. Після реконструкції дорога матиме категорію 1-Б

Навколо Львова реконструюють частину західної об’їзної. Як повідомив 7 жовтня голова Служби автодоріг Львівщини Олег Береза, у межах реконструкції облаштують 6 транспортних розв’язок, відремонтують 2 шляхопроводи через залізницю, а саму дорогу розширять до 2-3 смуг.

Прес-секретарка Служби автомобільних доріг у Львівській області Оксана Богуш уточнила mysite.com, що йдеться про 15 км об’їзної від Рясне-Руської до Солонки. Два мости реконструюють у Зимній Воді та Лапаївці. Нові розв’язки облаштують на перетині з дорогами та вулицями, зокрема: Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі; С141234 Скнилів – Басівка; М-11 Львів – Шегині; на вул. Сковороди в Сокільниках; на під’їзді до житлового комплексу «Південий»; на вул. Героїв Небесної Сотні в Рудному.

Дорога матиме по 2-3 смуги у кожному напрямку, тоді як нині тут є по одній смузі. В межах житлової забудови запроектують шумозахисні екрани та освітлення. Після реконструкції дорога матиме категорію 1-Б.

За словами Оксани Богуш, реконструйована дорога дозволить забезпечити якісний транспортний зв’язок із усіма магістральними дорогами, що ведуть до кордону з Польщею, в також забезпечить рух транзитного транспорту без заїзду у Львів, завдяки чому дозволить розвантажити вуличну мережу міста.

Вартість реконструкції визначать після того, як розроблять проектно-кошторисну документацію.

Зазначимо, що з північної сторони Львова готуються збудувати нову об’їзну, втім для цього необхідно викупити 43 земельні ділянки на 16,5 млн грн. Ця дорога матиме найвищу категорію 1-А.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.