Як львівські депутати хотіли зекономити гроші для Дубневичів. Блог заступника міського голови Львова Любомира Зубача

Спортивно-торгово-розважальний комплекс «Спартак». Хоча, як на мене, слово «спортивний» тут зайве. Спортивного в комплексі відверто мало.

Отож, Комплекс Спартак – це земельна ділянка на понад 5 з половиною гектарів. Її орендує в міста ТЗОВ «Львівбудмакс-Інвест». Власниками якого зараз є діти Ярослава Дубневича.

Саме тодішньому депутату облради Ярославу Дубневичу майно занедбаної спортивної бази на цій землі у 2008 році продала Львівська обласна рада.

Земля міська, Спартак її орендує. І от цього року закінчився договір оренди цієї землі. Оскільки обіцяної льодової арени тут так і не збудували.

Та й взагалі, крім «Спортлайфу», спортом тут мало пахне. Міська рада вирішила наблизити орендну плату до рівня тих відсотків, які сплачують орендарі ділянок з об’єктами комерційного призначення.

Погодьтеся, це ж справедливо. Є комерція – платимо як за комерцію. А не платимо як за спорт там, де замість льодової арени – сільпо, а замість тренерської і роздягалень – кінотеатр.

90% площі «Спартак» давно здав в оренду брендовим магазинам, ресторанам і семизальному кінотеатру.

Але для депутатів фракції ЄС такі аргументи, мабуть, видались не переконливими. Тому на сесії з голосу вносять правку в ухвалу, відповідно до якої річна оренда змінюється з двох мільйонів на один мільйон.

Нагадаю, договір оренди укладається на 10 років. Проста математика – по мільйону в рік і отримуємо 10 мільйонів гривень, які депутати від ЄС витягнули з кишень львів’ян і так би мовити підтримали бізнес братів Дубневичів.

Як же так сталося? Банальний збіг? Не думаю.

Цікаво, що правку з голосу вніс депутат від ЄС, який зараз є головою депутатської комісії з питань землекористування міської ради. А свого часу він був головою депутатської комісії з комунального майна облради, коли «Спартак» приватизували і віддавали Дубневичам. Пазл склався? Ну просто Yes ЄС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.