Мережа «Рукавичка» відкриє у Львові п’ятий магазин за один тиждень

Ще ближче до покупця – на вулиці Тершаковців відкрили новий магазин «Рукавичка». Це вже 5-й магазин за тиждень, який відкрили у Львові.

«Мережа «Рукавичка» є лідером за кількістю магазинів на Західній Україні та у Львівській області. Сьогодні ми відкрили 172 магазин, ми присутні в 7-ми областях Західної України, це 135 магазинів у Львівській області та ще 47 у Львові. На сьогоднішній день компанія «Львівхолод» і мережа «Рукавичка» є лідером за кількістю магазинів, як в Західній Україні, так і у Львівській області. У цьому році ми хочемо ще відкрити 8 магазинів і закінчити рік з позначкою 180», – поділився президент компанії «Львівхолод» та управляючий мережею магазинів «Рукавичка» Богдан Козак.

Свіжі овочі та фрукти, а тепер ще і фасовані у зручні упаковки. Ароматна випічка за фірмовою рецептурою з власної пекарні.

Ароматна випічка за фірмовою рецептурою з власної пекарні

Їжа з собою – піца щойно із печі, ситні сендвічі та салати, а ще – свіженьке м’ясо різноманітного асортименту, яке в магазин доставляють щоранку, адже м’ясний цех працює цілодобово.

Їжа з собою у мережі «Рукавичка»

Свіже м’ясо різного асортименту, яке щоранку доставляють в магазин

«Ми обіцяємо, що за рік, за два зробимо ребрендинг усіх наших магазинів. Максимум – до 3 років. Тоді усі «Рукавички» будуть такі, а ті, які ми будемо ребрендувати у наступні роки, думаю, що будуть кращі від тої, яку ми відкриваємо сьогодні», – додав Богдан Козак.

Відчути переваги нової «Рукавички» встигли вже перші покупці.

«Тут гарно, свіжо все так, по-новому і зручно, коли є великий магазин поряд», – поділилась покупець Надія.

У день відкриття нового магазину підсумували благодійну акцію, яка тривала у мережі магазинів «Рукавичка». Під час неї вдалося зібрати 150 тисяч гривень для реабілітаційного центру «Джерело».

150 тисяч гривень для реабілітаційного центру «Джерело».

А ще, на честь відкриття 5-ти магазинів такими адресами: Стрийській, 108 та вул. Б. Хмельницького, 99, Мельника, 8б, Замарстинівська, 43 та Тершаківців, 1, покупці кожного магазину можуть виграти по 10 тисяч гривень на подорож.

Розіграш 5 суперпризів від мережі «Рукавичка» відбудеться в ефірі Люкс ФМ о 16:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.