На Львівщині цього місяця починають реконструкцію ще однієї дороги

У рамках Національної програми “Велике будівництво” розпочинається реконструкція ще однієї ділянки дороги Т-14-25 між Жовквою та Кам’янкою-Бузькою. Про це інформують у пресслужбі Автодору Львівщини.

Служба автомобільних доріг у Львівській області отримала дозвіл ДАБІ на проведення робіт з реконструкції автомобільної дороги Т-14-25 “Миколаїв–Городок–Жовква–Кам’янка-Бузька–Бібрка” на ділянці “Жовква–Кам’янка-Бузька”, км 97+863 — км 123+370.

До ремонтно-будівельних робіт на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області підрядна організація “Onur Group Ukraine” приступить вже цього місяця.

“Автомобільна дорога Т-14-25 стане великим транзитним кільцем навколо Львова. Для цього ми поступово її відновлюємо в рамках реконструкції та капітального ремонту. Ділянка “Жовква–Кам’янка-Бузька” має важливе соціальне значення для Львівщини, адже вона поєднує між собою не лише два райони: Жовківський та Кам’янка-Бузький, а й дві траси — це М-09 “Тернопіль–Львів–Рава-Руська” та Н-17 “Львів–Радехів–Луцьк”. Відремонтована ділянка стане економічно вигідною для багатьох водіїв та дозволить значно зменшити час перебування в дорозі”, — зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.